Junosť Minsk – Mnichov | 2:3 (kon.) | | | Tappara – Zug | 3:3 (kon.) | | | Färjestad – Frölunda | 6:3 (kon.) |
Skellefteå – Djurgården | 3:3 (kon.) | | | Plzeň – Lausanne | 1:2 (kon.) | | | Augsburg – Biel | 2:2 (kon.) |
Bern – Luleå | 0:3 (kon.) |
Washington – Arizona | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Carolina – Ottawa | 8:2 (kon.) |
Přerov – Havířov | 3:4 (3:4 po s.n.) |
Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:2 (kon.) | | | Čerepovec – Barys | 1:2 (po pr.) | | | Jaroslavl – Novosibirsk | 2:0 (kon.) |
Minsk – N.Novgorod | 6:5 (2:0 po s.n.) | | | Kazaň – Omsk | 3:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Spartak Moskva | 2:3 (po pr.) |
Dynamo Moskva – Nižněkamsk | 3:6 (kon.) | | | Riga – Ufa | 1:2 (po pr.) |
Linz – Znojmo | 3:4 (po pr.) |
HC Slovan – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
po s.n. (2:0)
HC Dinamo Minsk
6:5
(2:0, 2:3, 1:2 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
David Suchý
Branky a nahrávky:
4. Paré (Martynov, Prince), 19. Pulkkinen (Spooner, Kovyršin), 33. Dostanko (Děmkov, A. Kosticyn), 39. Dostanko (Prince, Dostanko), 55. Děmkov (A. Kosticyn, Kovyršin), rozh. náj. Kogaljov – 25. Verjajev (D. Iljin, Bočarov), 34. Belevič (Orlov, Urakov), 36. Aljajev (Barancev, Varnakov), 42. Šenfeld (Barancev, Varnakov), 59. Šenfeld (Aljajev)
Rozhodčí: Bondar, Lavrentěv – Golovljov, Savenkov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Igor Martynov (MIN)
0:0 Quinton Howden (NNO)
2. série:
1:0 Alexandr Kogaljov (MIN)
1:0 Stanislav Bočarov (NNO)
3. série:
2:0 Ryan Spooner (MIN)
2:0 Jordan Schroeder (NNO)
4. série:
2:0 Jevgenij Kovyršin (MIN)
2:0 Anton Šenfeld (NNO)
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Jerjomenko, Gotovec (A), Denisov, Dostanko, Znacharenko, Kryskin, Ďukov – Martynov, Paré, Prince – Děmkov (C), A. Kosticyn, Kovyršin – Pulkkinen, Spooner (A), Pavlovič – Kogaljov, Dadonov, Kitarov – Pavlenko.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Minejev, Meljakov – Žafjarov, Schroeder (A), Rattie – Varnakov (A), Q. Howden, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Gončaruk, Belevič, Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Minejev, Meljakov – Žafjarov, Schroeder (A), Rattie – Varnakov (A), Q. Howden, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Gončaruk, Belevič, Urakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Lavrentěv – Golovljov, Savenkov
Diváci:
Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč. (20:02:35)
Střely na branku – 33:34.
Zblokované střely – 14:11.
Vyloučení – 5:4.
Využití přesilovek 1/4 – 1/5.
Vhazování – 34:33.
Autorem vítězné branky je ALEXANDR KOGALJOV.