Magnitogorsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Barys 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Novosibirsk 2:0 (kon.)
Minsk – N.Novgorod 6:5 (2:0 po s.n.) | Kazaň – Omsk 3:0 (kon.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)
Dynamo Moskva – Nižněkamsk 3:6 (kon.) | Riga – Ufa 1:2 (po pr.)
CSKA Moskva
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
Spartak Moskva
Úterý 12.11.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:02:31)

Česko-slovenská stopa v utkání
    Jiří Sekáč (MOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:18
    Robin Hanzl (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:16
    Julius Hudáček (SPM) odchytal 64:02, 33 zák., 94,29 %

Spartak Moskva to dokázal! Po 13 soutěžních porážkách a celkově 18 zápasech bez výhry se mu povedlo zdolat CSKA, které do utkání vstupovalo v rolích favorita, když se svým soupeřem neprohrálo od roku 2013. Spartak nastartoval svou cestu za výhrou dvěma brankami v první třetině a byť CSKA srovnalo v poslední minutě třetí třetiny, v prodloužení se hostům povedlo vsítit rozhodující branku.

64:02 Ilja ZUBOV - 2:3

64:02
    Spartak právě vstřelil branku!
    Rozhodčí branku hostů uznal, ILJA ZUBOV se kopnutí do puku nedopustil a gól padl po odrazu od jeho brusle bez úmyslného usměrnění za záda Johanssona. Spartak vítězí na ledě CSKA! Asistence: Kaspars Daugavinš.

Rozhodčí si dává na čas, s videorozhodčím komunikuje už pět minut.

Troufám si tvrdit, že skutečně došlo k usměrnění puku do branky úmyslným pohybem brusle. Rozhodčí je u videa už poměrně dlouho.

64:01
    Rozhodčí míří k videu, kontroluje, jestli Zubov nevstřelil gól kopnutím do puku. Ten se totiž odrazil od jeho brusle do branky.

64:01
    Ilja Zubov vstřelil gól, který ale bude ještě posuzován u videa.

63:40
    Hosté vybojovali vhazování před Johanssonem. Na buly ovšem úspěšní nebyli.

62:52
    Prudkou ránu Rylova zpoza kruhů krotí Johansson na hrudi a přerušuje hru.

61:50
    Před Hudáčkem bylo živo, k dorážce z prostoru před brankovištěm ovšem k jeho štěstí nedošlo.

61:34
    Pokus hostů o přečíslení byl zažehnán rychle se vracícím bekem, který skluzem s sebou vzal puk mimo nebezpečí.

60:40
    Před kruhy se ke střele napřahoval Sekáč, byl ale na poslední chvíli zblokován bránícím Zubovem.

60:01

O osudu tohoto utkání bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 13. Marčenko (Vey, Kaprizov), 60. Al. Popov (Kalinin, Šalunov) – 9. Juňkov (Chochlačov, Fjodorov), 11. Zubov (Nikoncev), 65. Zubov (Daugavinš)

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – Naumenkov, Nestěrov, Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Světlakov – Kalinin, Al. Popov, Sekáč – Tělegin, Slepyšev, P. Karnauchov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Viklund, Hersley, D. Višněvskij, Rylov, Kutějkin, D. Musin, Gončarov, Nikišin – Daugavinš, Nikoncev, Zubov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Stoljarov, A. Galimov, Juňkov – Kokarev, Arkalov, Kotljarevskij.

Rozhodčí: Beljajev, Morozov – Černyšjov, Šeljanin