Norwich – Arsenal 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Sheffield Utd. 1:1 (kon.) | Leicester – Everton 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Aston Villa 2:2 (kon.)
Manchester United
2:2 (1:1)
Aston Villa FC
Neděle 01.12.2019, 17:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 14. kolo
    Manchester United remizoval s Aston Villou 2:2.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:44:03)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 9:9. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:8.

Je konec. Manchester United remizoval na domácí půdě s Aston Villou 2:2. Do utkání vstoupili hosté velice dobře, protože už ve 12. minutě se nádherně trefil Jack Grealish. Aston Villa pokračovala ve velice dobrém výkonu a ve 29. minutě se dočkala druhé branky, která ale nakonec díky ofsajdu neplatila. Ke konci první půle měl více ze hry Manchester a ve 42. minut toho dokázal využít Marcus Rashford, který se prosadil hlavou po centru Pereiry. Po přezkoumání záběrů byl gól přičten jako vlastní branka brankáře Heatona.
    Začátek druhé půle toho moc nepřinášel, ale nakonec jsme se dočkali branky, kterou vstřelil v 65. minutě Lindelöf. Ovšem úsměv na fanoušcích United dlouho nevydržel, jelikož se o minutu později trefil Mings a srovnal na 2:2. Posléze jsme se už gólu nedočkali a mužstva sis tak rozdělila po bodu.

Dnešní utkání sledovalo 73 381 diváků.

90+5

90+5
    Ovšem centr nepřinesl nic a vypadá to na konec tohoto drama.

90+4
    Tak tohle je pravděpodobně poslední šance pro Manchester United, jelikož byl Wan-Bissaka zfaulován a následuje volný kop.

90+4
    Další centr z pravé strany z kopačky Jamese zachytil obránce Aston Villy.

90+3
    United tentokrát získal rohový kop z levé strany, ale ten pouze proletěl vápnem na druhou stranu.

90+2
    Tom Heaton opět získal míč do svých rukavic po centru z levé strany z kopačky Marcuse Rashforda.

90+1
    Aston Villa získala rohový kop, po kterém přišla střela Henriho Lansburyho, ale ta šla nad bránu.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Ovšem následný roh nepřinesl nějaké zakončení a posléze uviděl za svůj faul Luke Shaw žlutou kartu.

89
    Momentálně má více ze hry Manchester United, který je v tlaku a ten může zúročit po dalším rohovém kopu.

88
    James vybojoval ztracený míč, ale následný centr Greenwooda z pravé strany skončil pouze v zámezí.

87
    Harry Maguire se dostal po centru z rohu ke hlavičce, kterou mu obránce odkopl, ale nakonec bylo vše navíc, protože rozhodčí mu opět odpískal faul.

86
    Jesse Lingard nyní zabojoval a nakonec byl odměněn rohovým kopem pro Manchester United.

Michal Raška

Branky: 42. Heaton (vla.), 65. Lindelöf – 12. Grealish (El Ghazi), 66. Mings (Targett)

Karty:   8. Maguire (MAN), 24. Fred (MAN), 62. Williams (MAN), 89. Shaw (MAN) – 45+3. Guilbert (ASV)

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Williams (79. Shaw) – Pereira, Fred – James, Mata (74. Lingard), Rashford – Martial (82. Greenwood).
    Náhradníci: Grant – Garner, Greenwood, Lingard, Shaw, Tuanzebe, Young.

Aston Villa FC: Heaton – Guilbert, Konsa, Mings, Targett – J. McGinn, Douglas Luiz, Hourihane (81. Lansbury) – El Ghazi (17. Trézéguet), Wesley, Grealish (C).
    Náhradníci: Nyland – A. Almuhammadí, Engels, Trézéguet, Kodjia, Lansbury, Nakamba.

Rozhodčí: Craig Pawson – Ian Hussin, Darren Cann

Diváci: 73 381