HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Zlín sledge 3:1 (kon.) | SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:3 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 15.12.2019, 12:00Česká para hokejová liga

Je konec. Kvalitní náskok z druhé třetiny Mustangové udrželi a berou tři body po vítězství 4:3! (13:35:55)

44:58
    Ještě jedno vhazování ve středním pásmu, Pardubice o vítězství již nepřijdou.

44:36
    Mustangové drží puk daleko od vlastní branky, nyní se ale dopustily ofsajdu.

43:50
    Velká šance Davida Paláta končí skvělým zákrokem pardubického gólmana, který drží vedení Mustangů!

43:45
    Pardubice sice vyhrály vhazování, Heringovi ale utekl puk mezi spoluhráče. Vhazuje se znovu před Bočkem.

43:40
    A rázem jde Olomouc do šesti a s prázdnou brankou!

43:39
    Zakázané uvolnění Pardubic, Kohouti si berou oddechový čas!

42:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A pozor! Už je to jen o jednu branku! Rychlá akce Olomouce znamenala přenesení puk na pravou stranu na rozjetého DAVIDA PALÁTA, který snižuje dvě minuty před koncem na rozdíl jediného gólu – 4:3! Asistence: Sylwester Flis.

40:17
    Aktivní Miroslav Strašák se snaží něco udělat s nepříznivým stavem, jeho střela na přední tyč skončila v náruči Bočka.

39:48
    Michalcova střela od modré čáry končí na vyrážečce Černocha.

37:21
    Hra ve čtyřech je u konce, skóre se nezměnilo.

35:21
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Miroslav Strašák – 2 min, faul loktem).
    Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Bernard Hering – 2 min, držení).

34:37
    Sympatické zakončení Doležala se otřel o boční oblouk olomoucké branky, domácí jsou nadále nastěhováni před Černochem.

34:09
    Pabstův padáček vypadal hodně zajímavě, Černoch ale dobře viděl a puk dokázal ukrýt do své lapačky.

32:51
    Kardoš s Heringem předvedli dva ostré střety, sudí zatím jejich osobní pošťuchování nechávají bez trestu.

31:51
    Zatím se hraje především ve střední třetině, obě mužstvo se prezentují velkým množstvím nepřesností.

30:52
    Mustangové i ve třetí třetině drží soupeře před jeho brankou, což jim za tohoto stavu vyhovuje více než dokonale.

30:01

Vedení Mustangů se ve druhé třetině ještě navýšilo, domácí mají častěji kotouč na svých hokejkách a mají tím pádem nakročeno k tříbodovému zisku. Třetí třetina začne asi v 13:11.

30:00

29:49
    A rázem i v pěti, Mustangové si žádnou větší příležitost vypracovat nedokázali.

27:49
    Hosté ve čtyřech.

27:13
    Píská se ale faul a Kohouti se budou bránit ve třech. Sylwester Flis (OLS) dostává menší trest za nedovolené bránění.

27:13
    Rázem mohlo být s hosty ještě hůře, přečíslení dva na nikoho zakončoval jen do boční sítě!

26:13
    V přesilové hře střílel od modré Kubeš, Černoch znovu neomylný.

25:49
    Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Strašák – 2 min, držení).

25:16
    Další akce Kubeše skončila úspěšným zákrokem Černocha, který nyní drží své mužstvo.

23:43
    Rychlá akce Mustangů byla zakončena Heringem, domácí hráč ale ke dvěma asistencím gól nepřidal, protože zamířil mimo.

21:23
    Ani hosté ale ještě neřekli poslední slovo! Flis ukázal své zkušenosti, kdy posunul puk na rozjetého ZDEŇKA KLÍMU, jenž si vstříc proti Bočkovi věděl rady – 4:2! Asistence: Sylwester Flis.

21:07
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Zdá se, že domácí sledge hokejisté zcela jednoznačně kráčí za vítězstvím v dnešním utkání! PAVEL DOLEŽAL zakončil samostatnou akci suverénně a počtvrté prostřelil brankáře Černocha – 4:1! Bez asistence.

20:29
    Icing Pardubic vrací hru před Bočka.

20:21
    Po delším čase se ze zákroku raduje také brankář Boček, střela Stašáka mu ale příliš starostí nenadělala.

17:50
    Mustangové jsou za svoji aktivitu odměněni třetím gólem! Podruhé se do střelecké listiny zapsal PAVEL KUBEŠ, který navyšuje náskok domácího týmu na dva góly – 3:1! Asistence: Bernard Hering.

17:29
    Prostřední dějství se odehrává jen na polovině Olomouce, gólman Černoch se nenudí. Nyní raději podržel puk a nechal své spoluhráče vystřídat.

16:31
    Pavel Kubeš zkusil štěstí z rychlé otočky, prostor mezi třemi tyčemi ale nezasáhl.

16:05
    Také po začátku druhé části jsou Pardubice aktivnější, hosté volí vyhození přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

15:01

Úvodní dějství je u konce. Sledujeme vyrovnanou partii, ve které se domácí dostali dvakrát do vedení a mají v současné době k bodovému zisku o kousek blíže. Druhá část startuje za malou chvilku.

15:00

13:54
    Mustangové se ubránili a jsou znovu v pěti.

13:13
    Velmi dobrou šanci si vypracoval Radim Mikuš, který zůstal osamocený v předbrankovém prostoru. Bohužel pro hosty ale trestuhodně přestřelil branku Bočka!

11:54

11:38
    Domácí sledge hokejisté si berou ztracené vedení zpět na svoji stranu! DAVID MOTYČKA si vzal kotouč, rozjel se s ním a nadvakrát ho dostal do olomoucké sítě – 2:1! Bez asistence.

10:57
    A znovu se Olomouc hnala do přečíslení ve dvou proti jednomu, Radim Mikuš nakonec zakončoval mimo tři tyče.

10:26
    Hra se poměrně hodně kouskuje, hosté spoléhají především na protiútoky, které zvládají velmi dobře.

09:37
    Večerek se už hnal za druhou brankou, tentokrát si ale nepohlídal ofsajdové postavení.

08:00
    Jeden protiútok a je všechno jinak! MILOŠ VEČEREK táhl rychlou akci Kohoutů, nakonec vzal vše na sebe a přesnou ranou pod horní tyč poprvé v zápase prostřelil brankáře Bočka – 1:1!

07:42
    Mustangové jsou povzbuzeni vstřelenou brankou a daří se jim držet v blízkosti Černocha.

05:50
    Máme zde úvodní branku dnešního zápasu! Hering posunul puk na rozjetého PAVLA KUBEŠE, který přesně mířenou ranou prostřelil brankáře Černocha a poslal domácí výběr do vedení – 1:0! Asistence: Bernard Hering.

05:27
    Zatím čekáme na úvodní větší brankovou příležitost, sledujeme vyrovnaný zápas. Ani jeden z týmů se nemůže dlouho usadit v pásmu soupeře.

03:42
    Hra je znovu přerušena, na vině je ofsajd Kohoutů.

03:25
    Brankář Černoch musel poprvé zasahovat, nepříjemná střela útočníka Buhra skončila na jeho betonu, k dorážkám se již Mustangové nedostali.

03:03
    Odpověď Východočechů ztroskotala na nepřesné přihrávce Motyčky na rozjetého Kubeše.

02:25
    Olomoučtí Kohouti jsou v úvodu zápasu výrazně aktivnější, Večerkova dalekonosná střela ale skončila mimo tři tyče.

01:02
    Úvodní zákrok si připsal brankář Boček, který musel do lapačky chytit prudkou střelu Ordoše. Vhazovat se bude po jeho pravici.

00:01

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Motyčka, Kubeš, Pabst, R. Buhr – Neuman, Kolek, Štěpják, Michalec, Horníček, V. Buhr, Hering, Doležal, Chudomský

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Flis, Jedlička, Kardoš – Strašák, Radek Mikuš, Rozkopal, Buriánek, Klíma, Večerek, Radim Mikuš, Palát

Rozhodčí: Mariánus, Špulák.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 6. Kubeš (Hering), 12. Motyčka, 18. Kubeš (Hering), 22. Doležal – 8. Večerek, 22. Klíma (Flis), 43. Palát (Flis)

Rozhodčí: Mariánus, Špulák