Dallas – Vegas 2:3 (po pr.) | Colorado – New Jersey 3:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 4:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 3:2 (po pr.) | Anaheim – NY Rangers 4:3 (2:1 po s.n.) | Calgary – Carolina 0:4 (kon.)

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:11
    Filip Chytil (NYR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:48 (00:55:32)

1. Hampus Lindholm (ANA) 1+1
    2. Mika Zibanejad (NYR) 2+0
    3. Jakob Silfverberg (ANA) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 42-32; Zablokované střely: 13-12; Vhazování: 66%-34%; Hity: 19-14; Přesilové hry: 2/4-0/2; Trestné minuty: 6-10.
    Jakob Silfverberg ukončil nájezdy a rozhodl o vítězství Ducks

Hráči NY Rangers zakončili sérii čtyř venkovních zápasů porážkou v Honda Center, kde sice dvakrát vedli, z toho jednou dokonce o dva góly, po samostatných nájezdech ale nakonec Anaheimu podlehli. Vítězný nájezd dnes proměnil Jakob Silfverberg. Konečný výsledek je. Anaheim Ducks 4 New York Rangers 3.

Jakob SILFVERBERG - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
    Autorem vítězné branky je JAKOB SILFVERBERG.

4. série
    2:1
    Jakob Silfverberg měl šanci otočit vývoj dnešního zápasu a samostatných nájezdů a také tak učinil, když rychlou střelou zápěstím zamířil pod horní tyč!

4. série
    1:1
    Kaapo Kakko provedl samostatný nájezd hodně rychle, mezi betony ale Johna Gibsona nepřekonal.

3. série
    1:1
    Ondřej Kaše zvolil stejné zakončení jako Rickard Rakell a dokázal se u levé tyče prosadit!

3. série
    0:1
    Anthony DeAngelo se také nedokázal prosadit, protože John Gibson skvěle zasáhl levým betonem.

2. série
    0:1
    Maxime Comtois chtěl překonat Henrika Lundqvista mezi betony, jenže neuspěl.

2. série
    0:1
    Mika Zibanejad krásně vymíchal Johna Gibsona a u pravé tyče zasunul puk do prázdné sítě!

1. série
    0:0
    Rickard Rakell zvolil bekhendový blafák a Henrik Lundqvist mu holí fantasticky puk vypíchl.

1. série
    0:0
    Artěmij Panarin si sjel z levého kruhu do mezikruží a jeho střela zápěstím skončila na Johnovi Gibsonovi.

Samostatné nájezdy začínají.

Pětašedesát minut hry vítěze nepřineslo, a tak na řadu přijdou samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení na ledě Ducks. Anaheim Ducks 3 New York Rangers 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Silfverberg (H. Lindholm, Rakell), 22. Gudbranson (Henrique, Rakell), 59. H. Lindholm (Rakell), rozh. náj. Silfverberg – 1. Zibanejad, 4. Panarin (R. Strome), 42. Zibanejad (DeAngelo)