Novosibirsk – Kunlun 3:2 (3:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:0 (kon.) | Nižněkamsk – Omsk 2:6 (kon.)
N.Novgorod – Riga 5:2 (kon.) | Soči – Jokerit 4:3 (po pr.) | Kazaň – Jaroslavl 3:0 (kon.)
HK Soči
4:3 (1:0, 1:3, 1:0 - 1:0)
Jokerit Helsinky
Sobota 28.12.2019, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

53:21
    Denis Mosajlov přes hráče výborně prohodil puk na Pavla Makarenka, který byl před brankou nedovoleně zastaven držením. Možná může být Jesse Joensuu rád, že z toho nebylo rovnou trestné střílení, jelikož Makarenkovi bylo znemožněno zakončit.

23:08
    Další možnost pro Soči! Teemu Eronen je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

15:42
    Mikko Lehtonen oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za sekání.

11:57
    Hosté mají po faulu šanci na vyrovnání, Dmitrij Lugin si jde odsedět dvě minuty za hákování.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Šmeljov, 32. Mosaljov (Šmeljov), 43. Bertilsson (Vyglazov), 61. Leščenko (Bertilsson, Collins) – 28. Joensuu (O'Neill, Regin), 30. O'Neill, 38. D. Sklenička (Pihlström, Oksanen)

HK Soči: Proskurjakov (Nalimov) – Ellis, Bertilsson, A. Petrov, Pogorišnyj, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Altybarmakjan – Lugin, Leščenko, Collins – Makarenko, Mosaljov, Šmeljov – Archipov, Starkov, Vyglazov – Rybakov.
    Jokerit Helsinky: A. Niemi (Kalninš) – D. Sklenička, Lehtonen, Lööv, Lepistö, Eronen, Kivistö, E. Räsänen – O'Neill, Joensuu, Regin – H. Ikonen, Kontiola, Halme – Haapala, Moses, Norman – Anttila, Oksanen, Pihlström.

Rozhodčí: Roman Gofman, Jurij Cyplakov – Konstantin Gordenko, Jevgenij Strelcov