Sivasspor – Göztepe 1:0 (kon.) | Alanyaspor – Konyaspor 2:1 (kon.) | Gaziantep – Yeni Malatyaspor 1:1 (kon.)

54
    Velmi přísnou červenou kartu dostává Adis Jahović (Yeni Malatyaspor). Vzápětí po odpískání předchozího faulu udeřil ve strkanici protihráče loktem a marně sudího přesvědčuje, že o něm nevěděl. Přesilovka hostů tak končí po pouhých šesti minutách.

53
    Žlutou kartu dostává Robin Yalçin (Yeni Malatyaspor).

52
    Žlutou kartu dostává Jefferson Nogueira (Gazişehir Gaziantep).

51
    Žlutou kartu dostává Jean-Armel Kana-Biyik (Gazişehir Gaziantep) za protesty.

48
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Güray Vural (Gazişehir Gaziantep) za šlapák na Özdemira. Zápas dostává novou zápletku, domácí čeká téměř celý poločas v oslabení!

45+3
    Žlutou kartu dostává Thievy Bifouma (Yeni Malatyaspor) za bezohledný skluz na kotníky domácího Diarry.

41
    Žlutou kartu dostává Teenage Hadebe (Yeni Malatyaspor).

36
    Žlutou kartu dostává Kenan Özer (Gazişehir Gaziantep) za okopávání Sakıba Aytaçe všemi prostředky.

34
    Žlutou kartu dostává Güray Vural (Gazişehir Gaziantep). Dožadoval se odpískání faulu na Toşcu, místo toho si sám vykoledoval karetní napomenutí.