Jekatěrinburg – Nižněkamsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 3:1 (kon.) | Čerepovec – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Kunlun 5:0 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 4:3 (kon.) | Minsk – Petrohrad 1:4 (kon.)
Kazaň – Čeljabinsk 4:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:3 (kon.)
Ak Bars Kazaň
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 05.01.2020, 15:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • KHL

36:24
    Rozhodčí opět vylučují na obou stranách. Hostující Alexandr Avcin dostal 5 minut + do konce utkání za sekání a domácí Patrice Cormier zase dvě minuty za krosček.

34:06
    Vylučuje se a obou stranách a to po krátké potyčce u střídačky Ak Barsu. Dvě minuty za hrubost dostali domácí Dmitrij Judin i hostující Nick Bailen.

24:57
    Je po přesilovce hostů, neboť dvě minuty za zdržování hry dostal hostující Stanislav Galimov.

24:31
    Vylučuje se na straně Ak Barsu, dvě minuty za vysokou hůl dostal Nikita Dyňak.

13:51
    Tak je tu pouze jeden trest a to na straně Kazaně, dvě minuty za podrážení dostal Albert Jarullin.

06:24
    Přesilovku si nyní zahrají i domácí, na trestnou lavici zamířil Gleb Zajcev. Dostal dvě minuty za faul kolenem.

00:34
    Je tu první vyloučení, hosté si zahrají přesilovku. 2+10 minut za zásah do hlavy nebo krku dostal Nikita Dyňak.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 41. Galijev (Zaripov, A. Galimov), 53. Zaripov (Wikstrand, A. Galimov), 59. Zaripov (A. Galimov), 63. A. Galimov – 15. Sedlák (Osnovin, Calof), 30. Avcin (Karlin, Kosov), 33. Bailen

Ak Bars Kazaň: Reideborn (33. Biljalov) – Wikstrand, Virtanen, Ljamkin, Jarullin (A), Rukavišnikov, Judin, Chenkel – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), A. Galimov, Dyňak – Sannikov, V. Tichonov, Galijev – O. Li, Galuzin, E. Galimov – Kara.
    Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (Fedotov) – Sergijenko, Bailen, S. Těreščenko, Karpuchin, Borodkin, Šepelev, Isajev – Osnovin, Sedlák (C), Calof – Kosov, Karlin, Avcin (A) – A. Michejev, An. Popov (A), Tridčikov – Zajcev, Šarov, N. Komarov – Stěpanov.

Rozhodčí: Sidorenko, Fraňo – Goljak, Sazonov

Diváci: 8 890