Toronto – Anaheim 5:4 (po pr.) | NY Rangers – Buffalo 2:3 (kon.) | Columbus – Detroit 2:0 (kon.)
Dallas – Minnesota 2:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 5:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:2 (kon.)
Boston Bruins
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
Arizona Coyotes
Sobota 08.02.2020, 21:10 • TD Garden, Boston • NHL

34:13
    Hákováním se provinil Niklas Hjalmarsson, který za svůj prohřešek dostává dvouminutový trest.

31:59
    V předbrankovém prostoru Arizony si nedovoleně počínal Brad Richardson, který dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

24:46
    Charlie McAvoy končí v nehokejové pozici po nepříjemném zákroku Lawsona Crouseho. Dvě minuty za hrubost.

19:40
    Jérémy Lauzon dostává za svůj zákrok na Stepana trest – za zákrok vedený na soupeřovu hlavu si vysloužil trest na pět minut a do konce utkání.

17:27
    Jérémy Lauzon je třetím vyloučeným hokejistou v první třetině, když bude pykat za hru vysokou holí.

14:06
    Prvním vyloučeným hokejistou na straně Arizony je Conor Garland, který se proti pravidlům provinil hrou vysokou holí, když si vyšlápl na Zdena Cháru.

09:09
    Charlie McAvoy při návratu do obranného pásma zatáhl soupeře hokejkou, což neušlo pozornosti sudích, kteří trestají dvěma minutami.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 27. Coyle (Krejčí, McAvoy), 33. Bergeron (Pastrňák, Krug), 35. DeBrusk (Pastrňák, Bergeron), 60. Coyle (Bergeron) – 24. Kessel, 41. Chychrun (Keller, Hinostroza)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), J. Moore, Krug, Grzelcyk, Lauzon – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – Kuhlman, Krejčí, DeBrusk – Bjork, Coyle, Kuraly – Wagner, P. Lindholm, Blidh.
    Arizona Coyotes: Hill (Raanta) – Goligoski, Chychrun, Hjalmarsson (A), Oesterle (A), Ljubuškin, Ness – Garland, Dvorak, Hall – Kessel (A), Stepan, Crouse – Hinostroza, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg.

Rozhodčí: Schlenker, Meier – Brisebois, Devorski