Finsko – Česko | 1:3 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 5:2 (kon.) |
Toronto – Anaheim | 5:4 (po pr.) | | | NY Rangers – Buffalo | 2:3 (kon.) | | | Columbus – Detroit | 2:0 (kon.) |
Dallas – Minnesota | 2:3 (kon.) | | | Winnipeg – Ottawa | 5:2 (kon.) | | | Boston – Arizona | 4:2 (kon.) |
Švédsko – Česko | 5:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | USA – Švédsko | 5:2 (kon.) |
Rusko – Česko | 4:3 (kon.) |
Rusko – Česko | 9:2 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Šumperk – Mor. Budějovice | 12:4 (kon.) |
Klatovy – Kobra | 2:1 (po pr.) | | | David Servis – Kolín | 1:10 (kon.) | | | Písek – Příbram | 2:6 (kon.) |
Trutnov – Mostečtí Lvi | 4:3 (kon.) | | | Řisuty – Nová Paka | 5:4 (kon.) | | | Děčín – Dvůr Králové n. L. | 0:3 (kon.) |
Vrchlabí – Bílina | 15:0 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 2:4 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (kon.) |
J. Korea – Česko | 2:3 (po pr.) |
Rakousko – Německo | 0:6 (kon.) | | | Česko – Švýcarsko | 3:2 (kon.) |
Maďarsko – Rumunsko | 3:2 (po pr.) | | | Estonsko – Velká Británie | 1:7 (kon.) |
Poběžovice – AHC Dynamo | 2:4 (kon.) | | | Marsy Klatovy – HC Čápi | 7:3 (kon.) |
Slovensko – Ruský olympijský tím | 2:1 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – Black Dogs Budweis | 3:5 (kon.) |
konec
HC Poběžovice
2:4
(0:3, 0:1, 2:0)
AHC Dynamo
19:29
|
Vyloučení v týmu AHC Dynamo (Král – 1,30 min., držení).
|
|
13:02
|
Vyloučení v týmu HC Poběžovice (Tochor – 1,30 min., nedovolené bránění).
|
|
9:04
|
Vyloučení v týmu HC Poběžovice (Václavovic – 1,30 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
31. Rašek (Václavovic), 32. Václavovic (Semeník) – 4. Rajšl, 5. Eiben (Valtr), 11. Hejduk (Prokeš), 26. Prokeš (Rajšl)
Rozhodčí: Hrlička, Kaiser
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Poběžovice:
Sika – Jonáš, Kopejtko, Semeník, Hromada, Huspeka, Uldrych, Jandečka, Šimek, Čejka, Rašek, Václavovic
Náhradníci:
Trenér:
AHC Dynamo: Havel – Němeček, Eiben, Hejduk, Král, Kadlec, Rajšl, Valtr, Prokeš, Tochor, Krištof.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
AHC Dynamo: Havel – Němeček, Eiben, Hejduk, Král, Kadlec, Rajšl, Valtr, Prokeš, Tochor, Krištof.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hrlička, Kaiser
Diváci:
Martin Karlík