Sereď – Petržalka 2:1 (kon.) | Pohronie – B. Bystrica 2:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:2 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Středa 22.07.2020, 18:00Přípravný zápas

Hlavný rozhodca nenadstavil ani minútu, zápas tak po 90-tich minútach končí nerozhodne 2:2. Pohronie dvakrát viedlo, no svoje vedenie neudržalo a B. Bystrici sa dvakrát podarilo skóre dorovnať. (19:38:15)

90

89
    Po rohu B. Bystrice prišlo aj zakončenie, to však mierilo vysoko nad bránu.

86
    Banská Bystrica dala gól!
    MILADIN VUJOŠEVIĆ penaltu bezpečne premenil, loptu umiestnil do ľavého dolného rohu brány. Brankár stranu uhádol, no zasiahnuť nedokázal.

86
    Brankár Pohronia vybehol z brány na hranicu šestnástky, tam prehral súboj s hráčom Dukly, ktorého následne fauloval a B. Bystrica tak bude kopať pokutový kop!

82
    Pohronie dalo gól!
    Nedáš dostaneš sa opäť potvrdilo. Dukla zahodila obrovskú šancu, Pohronie rýchlo prenieslo hru na útočnú polovicu a po úspešnej koncovke si prinavrátilo vedenie – 2:1! Strelcom gólu je opäť PATRIK BLAHÚT.

81
    Tóth napriahol spoza pokutového územia, jeho strela bola zblokovaná a mierila do žrde! Lopta sa odrazila k Staršiemu, ktorý zblízka z uhla prestrelil prázdnu bránu!

79
    Dukla bojuje o každú loptu, malá domov hráča Pohronia dostala gólmana do úzkych, no situáciu napokon úspešne zvládol.

77
    Hráčom B. Bystrice sa nepodarilo prekľučkovať k pokutovému územia tak hru vracajú dozadu, zapájajú pri tom aj svojho brankára.

73
    Točka odviedol v strede poľa výbornú prácu, keď išiel dôrazne do súboja a získal loptu, potom pri šestnástke prihral spoluhráčovi, ktorý strieľal po zemi, ale len do pripraveného gólmana Pohronia!

72
    Pohronie zahrávalo priamy kop od postrannej čiary, ale lopta našla hneď prvého hráča B. Bystrice, ktorý center odvrátil do bezpečia.

69
    Dukla začala po strelenom góle vyššie napádať a robí tým Pohroniu nemalé problémy.

67
    TOČKA videl, že domáci gólman je ďaleko z brány, tak to skúsil z veľkej diaľky, gólmana prehodil a lopta doputovala do siete! Je vyrovnané – 1:1.

66
    Domáci hráč hľadal na malom vápne svojho nabiehajúceho spoluhráča, no Nôta výborne čítal hru a pri lopte bol ako prvý.

65
    Domáci gólman musel zakročiť, no nešťastne zvalil aj svojho spoluhráča, ten sa však po chvíľke sám postavil na nohy.

63
    Hráči Dukly predvádzali peknú kombinačnú akciu v blízkosti šestnástky Pohronia, no pokazili finálnu fázu, prihrávku poľahky vystihol brániaci hráč a poslal loptu do bezpečia.

61
    Finálnu prihrávku do šestnástky brániaci hráč Dukly prečítal, vyviezol loptu a prihral na ľavé krídlo.

58
    Sledujeme skôr hru v strede poľa, medzi šestnástkami, ani jedno mužstvo sa do zakončenia nedostáva.

54
    Hráč Dukly faulom zastavil rodiaci sa rýchly útok Pohronia, môže byť rád, že nevidí žltú kartu, čudovať by sa nemohol.

Daniela Mesíková

Branky: 3. Blahút, 82. Blahút – 67. Točka, 86. Vujošević (pen.)

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: 1.polčas: Repiský – Valo, Lindsay, Meda, Petrák, Pavše, Peič, Kramár, Blahút, Hirváth, Vondryska

2. polčas: Dovec – Bangala, Lindsay, Špiriak, Župa, Chribík, Weir, Pellegrini, Badolo, Fadera, Abrahám

MFK Dukla Banská Bystrica: 1. polčas: Nôta – Uhrinčať, Nosko, Prikryl – Migaľa, Dolný, Bača, Frimmel – Starší, Laksík, Polievka

2. polčas: Krejčí – Vajda, Gaško, Prikryl, Migaľa – Snitka – Gonda, Tóth, Točka, Starší – Laksík (60.Vujošević)

Náhradníci: Krejčí – Tóth, Gaško, Točka, Snitka, Vujošević, Vajda, Gonda