Sereď – Petržalka 2:1 (kon.) | Pohronie – B. Bystrica 2:2 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Středa 22.07.2020, 18:00Přípravný zápas

86
    Banská Bystrica dala gól!
    MILADIN VUJOŠEVIĆ penaltu bezpečne premenil, loptu umiestnil do ľavého dolného rohu brány. Brankár stranu uhádol, no zasiahnuť nedokázal.

82
    Pohronie dalo gól!
    Nedáš dostaneš sa opäť potvrdilo. Dukla zahodila obrovskú šancu, Pohronie rýchlo prenieslo hru na útočnú polovicu a po úspešnej koncovke si prinavrátilo vedenie – 2:1! Strelcom gólu je opäť PATRIK BLAHÚT.

67
    TOČKA videl, že domáci gólman je ďaleko z brány, tak to skúsil z veľkej diaľky, gólmana prehodil a lopta doputovala do siete! Je vyrovnané – 1:1.

3
    Autorom gólu na 1:0 je PATRIK BLAHÚT.

Daniela Mesíková

Branky: 3. Blahút, 82. Blahút – 67. Točka, 86. Vujošević (pen.)

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: 1.polčas: Repiský – Valo, Lindsay, Meda, Petrák, Pavše, Peič, Kramár, Blahút, Hirváth, Vondryska

2. polčas: Dovec – Bangala, Lindsay, Špiriak, Župa, Chribík, Weir, Pellegrini, Badolo, Fadera, Abrahám

MFK Dukla Banská Bystrica: 1. polčas: Nôta – Uhrinčať, Nosko, Prikryl – Migaľa, Dolný, Bača, Frimmel – Starší, Laksík, Polievka

2. polčas: Krejčí – Vajda, Gaško, Prikryl, Migaľa – Snitka – Gonda, Tóth, Točka, Starší – Laksík (60.Vujošević)

Náhradníci: Krejčí – Tóth, Gaško, Točka, Snitka, Vujošević, Vajda, Gonda