Sokolov – Slavia 3:2 (2:1 po s.n.) | Opava – Kopřivnice 2:1 (kon.) | Znojmo – Havířov 2:2 (kon.)
Poprad – Lipt. Mikuláš 13:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 6:3 (kon.) | Benátky n/J – Kolín 6:2 (kon.)
Vrchlabí – Šumperk 4:0 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 4:5 (kon.)
Děčín – Mostečtí Lvi 4:8 (kon.)
HK Poprad
13:2 (3:0, 4:1, 6:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Čtvrtek 20.08.2020, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

52:42
    Kamzíci si zahrajú presilovku o dvoch hráčov. Filip Mezovský je vylúčený za zovretie puku.

51:58
    Poprad bude hrať presilovku a možno strelí aj okrúhly desiaty gól. Andrej Lištiak dostáva dve minúty za seknutie.

39:00
    Poprad bude hrať minimálne v závere druhej tretiny presilovku. Za podrazenie je na dve minúty vylúčený Simon Duran.

35:52
    Prešlo len pár sekúnd a sme svedkami ďalšieho vylúčenia na domácej strane. Za napadnutie si dve minúty posedí Boris Česánek.

33:41
    Poprad teda bude hrať v oslabení kvôli vylúčeniu Matúša Paločka na dve minúty za hákovanie.

24:53
    Poprad bude hrať presilovú hru. Za držanie si dve minúty posedí Andrej Lištiak.

15:16
    Prvá presilová hra pre kamzíkov. Filip Mezovský dostáva dve minúty za faul kolenom.

08:48
    Prichádza ďalšia možnosť pre Liptákov na zníženie. Dávid Romaňák dostáva dve minúty za faul lakťom.

05:17
    Liptáci majú ideálnu šancu na vyrovnanie. Takmer minútu si zahrajú presilovku o dvoch hráčov, keďže je za seknutie vylúčený Mike Dalhuisen.

04:09
    Mikuláš si zahrá presilovú hru. Filip Mešár dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 3. Česánek (Matej Paločko), 9. Preisinger, 17. Haščák (Drgoň, Svitana), 26. Skokan (Dalhuisen), 27. Šotek (Preisinger, Česánek), 28. Jevoš, 37. Zagrapan (Svitana), 44. Bjalončík, 50. Vandas (Dalhuisen, Zagrapan), 54. Haščák (Svitana, Skokan), 55. Lušňák (Zagrapan, Vandas), 57. Romaňák (Skokan, Haščák), 58. Brejčák (Matúš Paločko) – 22. Lištiak (Ró. Huna), 49. Piatka

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Ulrych, Drgoň, Dalhuisen, Brejčák, Kramár, Müller, Česánek, Romaňák, Božoň, Hodorovič – Haščák, Skokan, P. Svitana – Valigura, Zagrapan, Vandas – Lušňák, Preisinger, Matúš Paločko – Matej Paločko, Bjalončík, Mešár – Dzivjak, Jevoš, Šotek
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý (27. Bábik) – Petran (A), Kurali, Nemec, Droppa, Mezovský, Bača, Duran, Trška – Ri. Huna, Ró. Huna, Ru. Huna (C) – Lištiak, Piatka (A), Uhrík – Toma, Minárik, Hamráček – Michalík, Bečka, Uram

Rozhodčí: Orolin – Stanzel, Šoltés