Teplice – Slovácko | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Opava | 1:1 (kon.) | | | Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Liberec | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Slavia | 1:1 (kon.) |
Prostějov – Žižkov | 0:2 (kon.) | | | Líšeň – Varnsdorf | 1:1 (kon.) |
Fulham – Arsenal | 0:3 (kon.) | | | Crystal Palace – Southampton | 1:0 (kon.) | | | Liverpool – Leeds | 4:3 (kon.) |
West Ham – Newcastle | 0:2 (kon.) |
Eibar – Celta Vigo | 0:0 (kon.) | | | Granada – Ath. Bilbao | 2:0 (kon.) | | | Cádiz – Osasuna | 0:2 (kon.) |
Montpellier – Nice | 3:1 (kon.) | | | Saint-Étienne – Štrasburk | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Trnava | 2:0 (kon.) | | | Nitra – Pohronie | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 1:1 (kon.) |
Sereď – Žilina | 3:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Ružomberok | 3:2 (kon.) |
Rakovník – Domažlice | 3:4 (kon.) | | | Povltavská – Karlovy Vary | 1:2 (kon.) |
Jablonec B – Liberec B | 2:5 (kon.) | | | Zbuzany – Bohemians B | 3:0 (kon.) | | | Přepeře – Chlumec n/C | 2:1 (kon.) |
Živanice – Brozany | 2:0 (kon.) |
Zlínsko – Zlín B | 2:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Uničov | 2:6 (kon.) | | | FKM Vysočina Jihlava – D. Benešov | 1:2 (kon.) |
Petřkovice – Uh. Brod | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Vyškov | 0:0 (kon.) | | | Znojmo – Slovácko B | 1:4 (kon.) |
Plzeň – Opava | 2:2 (2:4 po pen.) | | | Meteor – Příbram | 0:2 (kon.) | | | Slavia – Hr. Králové | 2:1 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 6:0 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 0:4 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 0:0 (6:7 po pen.) |
Mladá Boleslav – Karviná | 5:0 (kon.) |
Plzeň – Opava | 3:1 (kon.) | | | Meteor – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Hr. Králové | 3:3 (4:3 po pen.) |
Sparta – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Zlín | 0:0 (5:4 po pen.) |
Mladá Boleslav – Karviná | 7:3 (kon.) |
Celle – Augsburg | 0:7 (kon.) | | | Mnichov 1860 – Frankfurt | 1:2 (kon.) | | | Altglienicke – Kolín nad Rýnem | 0:6 (kon.) |
Oberneuland – Mönchengladbach | 0:8 (kon.) | | | Fürstenwalde – Wolfsburg | 1:4 (kon.) | | | Norimberk – RB Lipsko | 0:3 (kon.) |
Karlsruher SC – Union Berlín | 0:1 (po pr.) | | | Carl Zeiss Jena – W. Brémy | 0:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Dubnica | 3:0 (kon.) | | | Púchov – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | FC Košice – KFC Komárno | 5:0 (kon.) |
Bardejov – Šamorín | 1:1 (kon.) | | | Podbrezová – Trebišov | 2:0 (kon.) | | | Poprad – B. Bystrica | 1:4 (kon.) |
Cracovia – Stal M. | 1:1 (kon.) | | | Warta Poznaň – Piast Gliwice | 0:0 (kon.) | | | Śląsk – Lech Poznaň | 3:3 (kon.) |
Rýmařov – Heřmanice | 3:0 (kon.) | | | Frýdlant n/O – Nový Jičín | 5:0 (kon.) |
konec
SK Rakovník
3:4
(2:2)
TJ Jiskra Domažlice
84
|
Žlutou kartu dostává Skopový (TJ Jiskra Domažlice).
|
|
60
|
Žlutou kartu dostává Červený (SK Rakovník).
|
|
43
|
Žlutou kartu dostává Fišer (TJ Jiskra Domažlice).
|
|
41
|
Žlutou kartu dostává Mužík (TJ Jiskra Domažlice).
|
|
29
|
Žlutou kartu dostává Azilion (SK Rakovník).
|
Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.
Branky:
14. Azilion, 15. Červený, 70. Červený – 19. Mužík, 28. Hrubý, 56. Došlý, 58. Vůch
Rozhodčí: Šulcová – Severýn, Krejsa
Diváci: 310
Karty: 29. Azilion (RAK), 60. Červený (RAK) – 41. Mužík (DOM), 43. Fišer (DOM), 84. Skopový (DOM)
Neproměněná penalta:
SK Rakovník:
Janda – Black, Pelyak, Červený (C), Šindler, Azilinon, Krupička (70. Kaláš), Omovie, Duchoň, Průša (46. Hamouz), Hejda
Náhradníci: Kaláš, Dolák, Krejčík, Hamouz, Tvrz, Donkor, Víšek
Trenér:
TJ Jiskra Domažlice: Růžička – Fišer, Teršl (65. Bauer), Mužík (C), Vůch (75. Kropáček), Brabec (64. Skopový), Černý, Rychnovský, Hrubý, Došlý (90. Buršík), Dvořák
Náhradníci: Buršík, Bauer, Kropáček, Skopový, Kuhajda, Pavlík, Červený
Trenér:
Náhradníci: Kaláš, Dolák, Krejčík, Hamouz, Tvrz, Donkor, Víšek
Trenér:
TJ Jiskra Domažlice: Růžička – Fišer, Teršl (65. Bauer), Mužík (C), Vůch (75. Kropáček), Brabec (64. Skopový), Černý, Rychnovský, Hrubý, Došlý (90. Buršík), Dvořák
Náhradníci: Buršík, Bauer, Kropáček, Skopový, Kuhajda, Pavlík, Červený
Trenér:
Rozhodčí: Šulcová – Severýn, Krejsa
Diváci: 310
Tomáš Kubečka