Teplice – Slovácko 0:2 (kon.) | Příbram – Opava 1:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 0:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:1 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (1:0)
SK Slavia Praha
Sobota 12.09.2020, 19:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 13:12. (21:27:34)

Překvapení je na světě! Pardubice doma v Ďolíčku remizoval s mistrovskou Slavií Praha 1:1. Skóre otevřel v závěru první půle Emil Tischler, který proměnil samostatný únik. Skóre vyrovnal brzo ve druhé půli Petar Musa, na víc už se ovšem hosté nezmohli. Slavia tak ztrácí a bere pouze bod, naopak domácí jeden bod získali.

90+3

90+3
    Petar Musa (SK Slavia Praha) při snaze zakončit nakopl brankáře Marka Boháče a vidí žluté napomenutí.

90+2
    Znovu v akci Jeřábek, který nyní zažehnal nebezpečí pohotovým skluzem proti Traorému.

90+1
    Domácí kapitán si počínal skvěle, když obral soupeře o míč a následně ho k zemi stáhl Ibrahim Benjamin Traoré (SK Slavia Praha). Ten dostává žlutou kartu.
    90+1. Obří závar před domácí bránou! Ševčíkovu pumelici Boháč kryl

90+1
    Petr Ševčík po rohovém kopu trefil jen dobře postaveného brankáře Boháče.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty. Zároveň slávisté vybojovali další rohový kop.

90
    V poslední minutě základní hrací doby fauloval Petráň v hlavičkovém souboji Hovorku a hosté tak stále tlačí za vedoucí brankou.

89
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Lukáš Pfeifer.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Nicolae Stanciu, přichází Ondřej Lingr.
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lukáš Provod, přichází Ladislav Takács.

89
    Na Jana Proska dotíral Lukáš Provod až příliš důrazně a nakonec domácího hráče fauloval.

87
    Zároveň byla ještě prošetřována potenciální penalta po ruce domácího hráče, ovšem vše je v pořádku
    87. Obří závar před domácí bránou! Ševčíkovu pumelici Boháč kryl

87
    Petar Musa se ukličkoval ve vápně soupeře, nakonec se sice dostal ke střele, tu ale poslal vedle. Další cenné vteřinky šetří brankář Marek Boháč.

86
    Exekuce se znovu ujal Petr Ševčík. Tentokrát se k hlavičce dostal kapitán Jan Bořil, který zamířil vedle domácí brány.

85
    Pět minut před koncem základní hrací doby odehrál domácí kapitán Jan Jeřábek na rohový kop pro Slavii.

84
    Přihrávka Kúdely na Oscara byla až příliš dlouhá a tak si jí nedokázal hostující střední záložník ideálně zpracovat.

83
    Slávisté se nyní hodně vehementně dožadovali odpískání nedovoleného zákroku na Stancia v rohu hřiště u branky Pardubic, Pavel Královec ovšem zůstává klidný. Do konce zápasu zbývá nějakých deset minut, stav je stále nerozhodný.