Rakovník – Domažlice 3:4 (kon.) | Povltavská – Karlovy Vary 1:2 (kon.)
3:4 (2:2)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 12.09.2020, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:14:20)

Je konec! Domažlice zvládly duel v Rakovníku a vítězí 4:3. Domácí se dostali do vedení brankou Aziliona a o minutu později navýšil vedení Červený! Za Domažlice snížil z přímého kopu Mužík a o vyrovnání se postaral Hrubý! Po změně stran dokázali hosté odskočit na rozdíl dvou branek. Nejprve se trefil Došlý a o dvě minuty později využil přečíslení Egon Vůch. Za Rakovník se už pouze na snížení zmohl Červený.

90+1

90
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Buršík.

89
    Domažlice dlouho otálely s rozehrávkou od vlastní branky. Následná kombinace ale skončila ofsajdem.

88
    Kaláš se z levého křídla tlačil do pokutového území, ale upadl na jeho hranici. Rozhodčí tentokrát nedovolený zákrok neodpískala.

87
    Další nedovolený zákrok domácích fotbalistů. Domažlice vybojovaly rozehrávku na polovině hřiště a rozhodně nikam nespěchají.

86
    Rakovník kombinuje na polovině soupeře, jenže nikdo ve žlutém se nedostal do zakončení. Hráči Domažlic brání pozorně.

85
    Hostující brankář si dal pozor na vysoký centr z přímého kou, vyrazil mezi hlavičkáře a ukryl míč do rukavic.

84
    Žlutou kartu dostává Skopový (TJ Jiskra Domažlice).

83
    Domažlice se usadily na polovině soupeře, kde dokázaly podržet míč. Domácí jej vybojovali po dlouhé etapě u rohového praporku.

81
    Domácí brankář musel zareagovat na chybnou rozehrávku svého spoluhráče. Nakonec míč stačil zakopnout na tribunu.

80
    Hamouz se krásně otočil kolem svého obránce a vymyslel průnikovou přihrávku do pokutového území. Na jeho pobídku nikdo ve žlutém nezareagoval.

79
    Rakovník se v závěrečných minutách dnešního souboje tlačí do útoku, ale Domažlice už brání v devíti lidech na hranici velkého vápna.

77
    Mohlo být vyrovnáno! Rakovník se dostal do pokutového území, kde vznikl obrovský závar, ale nikdo ve žlutém míč nedostal do sítě!

76
    Střídající Kropáček si na pravé straně skvěle pokryl míč a hned byl faulován. Hlavní rozhodčí zákrok viděla a odpískala faul.

75
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Vůch, přichází Kropáček.

74
    Domažlice se znovu usadily na polovině domácího celku a nenechávají hráče ve žlutém zaútočit.

Tomáš Kubečka

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 14. Azilion, 15. Červený, 70. Červený – 19. Mužík, 28. Hrubý, 56. Došlý, 58. Vůch

Karty:   29. Azilion (RAK), 60. Červený (RAK) – 41. Mužík (DOM), 43. Fišer (DOM), 84. Skopový (DOM)

SK Rakovník: Janda – Black, Pelyak, Červený (C), Šindler, Azilinon, Krupička (70. Kaláš), Omovie, Duchoň, Průša (46. Hamouz), Hejda
    Náhradníci: Kaláš, Dolák, Krejčík, Hamouz, Tvrz, Donkor, Víšek

TJ Jiskra Domažlice: Růžička – Fišer, Teršl (65. Bauer), Mužík (C), Vůch (75. Kropáček), Brabec (64. Skopový), Černý, Rychnovský, Hrubý, Došlý (90. Buršík), Dvořák
    Náhradníci: Buršík, Bauer, Kropáček, Skopový, Kuhajda, Pavlík, Červený

Rozhodčí: Šulcová – Severýn, Krejsa