Hvězda Praha – PZ Kladno | 0:0 (odl.) | | | Sparta – Tábor | 0:0 (odl.) | | | Technika Brno – Havlíčkův Brod | 0:0 (odl.) |
Kladno – HC Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Jihlava | 0:0 (odl.) | | | Vítkovice – Olomouc | 15:1 (kon.) |
Plzeň – Třemošná | 9:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 7:3 (kon.) |
Poruba – Třinec | 4:12 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 1:8 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Přerov | 0:3 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 1:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Viťaz | 1:4 (kon.) | | | Ufa – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Chabarovsk | 2:3 (po pr.) |
CSKA Moskva – Čerepovec | 5:0 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) |
Vlci Žilina – Košice | 6:3 (kon.) | | | Martin – Levice | 4:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Michalovce | 4:6 (po pr.) | | | Detva – Poprad | 3:3 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 2:0 (kon.) |
HC Slovan – Topoľčany | 5:0 (kon.) |
konec
Piráti Chomutov
1:4
(1:2, 0:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Michal Luxa
Branky a nahrávky:
10. Ekrt (T. Šilar) – 5. Varvařovský (Šmíd, Váňa), 13. Šmajda (Dorot), 30. Csabi, 57. Šmajda (Sapoušek)
Rozhodčí: Dyršmíd – Kokrment, Žižka
Diváci:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Tuček (Štěrba) – Hynek, Frollo, D. Svoboda, Perný, Husinecký, Do. Badinka – T. Šilar, Ekrt, Vostiňák, Titlbach, Mišovic, Mahmutović, Da. Badinka, Novotný, J. Rindoš.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Jiskra (Ebenstreit) – Zolnaj, Kočí, Dorot, Havlík, Anton – Šlechta, Kusak, Šmíd, Váňa, Šmajda, Varvařovský, Csabi, Sapoušek, Zeman.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Jiskra (Ebenstreit) – Zolnaj, Kočí, Dorot, Havlík, Anton – Šlechta, Kusak, Šmíd, Váňa, Šmajda, Varvařovský, Csabi, Sapoušek, Zeman.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dyršmíd – Kokrment, Žižka
Diváci:
A jelikož domácí obrana vyrobila další fatální hrubku, je o osudu zápasu rozhodnuto! SAMUEL ŠMAJDA si puk stáhl kolem Tučka do bekhendu a zamířil do odkryté brány. Asistence: Robin Sapoušek.