Dortmund – Stuttgart 1:5 (kon.) | Freiburg – Bielefeld 2:0 (kon.) | Mohuč – Kolín nad Rýnem 0:1 (kon.)
Mönchengladbach – Hertha 1:1 (kon.) | RB Lipsko – W. Brémy 2:0 (kon.) | Union Berlín – Bayern 1:1 (kon.)
1. FC Union Berlín
1:1 (1:0)
Bayern Mnichov
Sobota 12.12.2020, 18:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 11. kolo

67
    Bayern právě vstřelil branku!
    Trvalo to sedmašedesát minut, než se Bayern dočkal prvního přesného zásahu! Základem byl drzý průnik na levém křídle od Comana, který konečně našel připraveného ROBERTA LEWANDOWSKÉHO. Zkušený útočník se z oblíbené pozice u penaltové značky nezmýlil a vyrovnal na 1:1.

4
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    Tak to je famózní start od Unionu, který od čtvrté minuty vede! Trimmel rozehrál rohový kop na špatně bráněného GRITSCHU PRÖMELA, jehož hlavička zapadla přesně k vzdálenější tyči.