AS Řím – Inter 2:2 (kon.) | Parma – Lazio 0:2 (kon.) | Udinese – Neapol 1:2 (kon.)
Hellas Verona – Crotone 2:1 (kon.) | Fiorentina – Cagliari 1:0 (kon.) | Juventus – Sassuolo 3:1 (kon.)
Hellas Verona
2:1 (2:0)
FC Crotone
Neděle 10.01.2021, 15:00Italská Serie A • 17. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek neděle! (17:01:32)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:16.

Fotbalisté Hellasu zdolali poslední Crotone 2:1 a upevnili si postavení v horní polovině tabulky. Domácím vyšel zejména první poločas, který góly Nikoly Kaliniće, jemuž asistoval Antonín Barák, a Federica Dimarca vyhráli 2:0. Po deseti minutách druhé půle vrátil hostům naději Junior Messias, ale nějakou větší příležitost, která by po vyrovnání volala, si už ve zbytku utkání fotbalisté Crotone nevytvořili. V závěru mohl naopak pojistit Veroně tři body Colley, jehož volej však skončil na břevně.

90+3

90+3
    Barák si došel pro faul u rohového praporku. Tohle už by měli domácí dohrát do vítězného konce.
    90+2. Volej Colleyho zastavilo břevno.

90+2
    Ebrima Colley napřáhl k voleji z levé strany šestnáctky a orazítkoval břevno hostující svatyně!

90+1
    Domácí to hrají takticky dobře a drží balón na útočné polovině.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty!

89
    Pedro Pereira se ohnal rukou po Dimarcovi, který ho stíhal. Žlutá karta pro hostujícího fotbalistu.

88
    Z následného rohu domácí nic nevytěžili a dopředu vyráží celek Crotone.
    87. Colley nerozhodl. Proti byl brankář Cordaz.

87
    Ebrima Colley mohl domácí definitivně uklidnit! Míč dostal na levou stranu, v pokutovém území se uvolnil a levačkou pálil k bližší tyči. Cordaz balón vykopl pravou nohou!

86
    Domácí zahrávali rohový kop. S centrem Dimarca si obrana posledního celku tabulky poradila.

85
    Držení míče – 46 % : 54 %

83
    Denis Dragus to zkusil z dálky hned po převzetí míče. Bránu ale netrefil.

83
    Hostům se krátí čas na vyrovnání. Už musejí vrhnout všechny síly dopředu.

82
    Adrien Tameze byl na půlícím kruhu faulován Dragusem. Rozehrávají domácí fotbalisté.

Martin Augustin

Branky: 17. N. Kalinić (Barák), 25. Dimarco (Zaccagni) – 55. Messias (P. Pereira)

Karty:   13. Ceccherini (VRN), 42. Lovato (VRN), 53. Magnani (VRN) – 47. Djidji (COE), 57. Reca (COE), 89. P. Pereira (COE)

Hellas Verona: Silvestri – Lovato, Magnani (63. Günter), Ceccherini (46. Dawidowicz) – Faraoni (C), Tameze, Ilić, Dimarco – Barák, Zaccagni (75. Colley) – N. Kalinić (63. Di Carmine).
    Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Çetin, Colley, Danzi, Dawidowicz, Di Carmine, Günter, Rüegg, Udogie, Salcedo, Bessa.

FC Crotone: Cordaz (C) – Djidji, Golemić, Luperto – S. Molina (46. P. Pereira), Henrique (46. Nwankwo), Zanellato, Vulić, Reca – Messias, Rivière (78. Dragus).
    Náhradníci: Crespi – Crociata, Cuomo, Dragus, Magallán, Mazzotta, P. Pereira, Petriccione, Rispoli, Rojas, Siligardi, Nwankwo.

Rozhodčí: Massimi – Mondin, Schirru