Bordeaux – Angers 2:1 (kon.) | Dijon – Štrasburk 1:1 (kon.) | Méty – Nantes 2:0 (kon.)
Remeš – Brest 1:0 (kon.) | Rennes – Lille 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 0:5 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:5 (0:2)
Olympique Lyon
Neděle 24.01.2021, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

84
    Žlutou kartu dostává Denis Bouanga (AS Saint-Étienne), který skluzem zajel do protihráče.

74
    Domácí zastavuje ofsajd, Romain Hamouma poté zlostí zakopl míč a obořil se na pomezního arbitra, neboť dle jeho mínění byl předtím faulován. Za své chování vidí žlutou kartu.

54
    Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne), právě za předchozí faul.

23
    Žlutou kartu dostává Bruno (Olympique Lyon), který fauloval protihráče.

Petr Frömel

Branky: 16. Kadewere, 36. Marcelo (Dubois), 59. Marcelo (Dubois), 68. Kadewere (Depay), 82. Bouanga (vla.)

Karty:   54. Kolodziejczak (SET), 74. Hamouma (SET), 84. Bouanga (SET) – 23. Bruno (LYO)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 0:11. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.
    AS Saint-Étienne: Moulin (C) – Sissoko (46. Nordin), Kolodziejczak, M. Camara, Trauco (69. Sow) – Moueffek, Douath, Neyou (76. Youssouf) – Gabard (46. Bouanga) – Hamouma, Abi (69. Aouchiche).
    Náhradníci: Fall – Tshibuabua, Boudebouz, Aouchiche, Youssouf, Sow, Krasso, Nordin, Bouanga.

Olympique Lyon: A. Lopes – Dubois (89. Bard), Marcelo, Denayer, De Sciglio – Caqueret, Mendes (86. Diomande), Bruno (90. Gusto) – Kadewere (85. Slímání), Depay (C), Toko Ekambi (86. Cherki).
    Náhradníci: Pollersbeck – Diomande, Binlamrí, Bard, Cherki, Gusto, Slímání, Soumaré, de Oliveira.

Rozhodčí: B. Bastien – F. Haquette, H. Zakrani