Zlín – Teplice 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Ostrava 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 1:1 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom tu máme ještě jeden zásah! Fastav rozjel jednu z posledních útočných akcích, při které si do pokutového území na nahrávku seběhl TOMÁŠ POZNAR. Ten využil lehkého podcenění ze strany brankáře Grigara a poté na dlouhou nohu zakončil do prázdné branky.
    54. Lukáš VRAŠTIL - 2:0

54
    Hned v úvodu druhého poločasu je tu druhá branka domácích! K oné rozehrávce rohového kopu se nakonec postavil záložník Hrubý. Centr pravou nohou putoval do malého vápna, kde ale zasahoval Chlumecký. Dramé ovšem poslal do šestnáctky další centr, na který si naskočil LUKÁŠ VRAŠTIL, který hlavičkou nedal Grigarovi šanci.
    34. Róbert MATEJOV - 1:0

34
    Po zhruba třiceti minutách je tu úvodní branka zápasu! Dramé si na pravém křídle připravil pozici pro přihrávku k hranici malého vápna. Tam se nacházel Hrubý, kterému se povedlo ještě lepší nahrávkou najít lépe postaveného RÓBERTA MATEJOVA, jenž s přehledem překonal Grigara.

Jan Kobylík

Branky: 34. Matejov, 54. Vraštil (Y. Dramé), 90. Poznar (Fantiš)

Karty:   66. Hlinka (ZLN) – 13. Jukl (TEP)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:17.
    FC Zlín: S. Dostál – Matejov (55. Fillo), Procházka, J. Kolář, Vraštil – Conde, Hlinka (85. Tkáč) – Reiter (74. Fantiš), R. Hrubý (74. Čanturišvili), Y. Dramé (85. Simerský) – Poznar (C).
    Náhradníci: Rakovan – Fantiš, Fillo, Simerský, Tkáč, Janetzký, Čanturišvili.

FK Teplice: Grigar (C) – Laňka (46. Hasil), Knapík, Chlumecký, Hyčka (60. J. Mareš) – Jukl, Mareček, Černý (87. Švanda), Trubač (46. Krunert), Kodad (46. Moulis) – Ledecký.
    Náhradníci: Čtvrtečka – Mazuch, J. Mareš, Krunert, Hasil, Moulis, Švanda.

Rozhodčí: Petřík – Vlček, Hurych.