Hr. Králové – Plzeň | 1:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Teplice | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Jablonec | 4:0 (kon.) |
Karviná – Slavia | 3:3 (kon.) |
Sparta B – Táborsko | 4:1 (kon.) | | | Vlašim – Žižkov | 3:0 (kon.) | | | Brno – Varnsdorf | 2:2 (kon.) |
Burnley – Leeds | 1:1 (kon.) | | | Tottenham – Watford | 1:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Manchester Utd. | 0:1 (kon.) |
Barcelona – Getafe | 2:1 (kon.) | | | Cádiz – Osasuna | 2:3 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Granada | 4:0 (kon.) |
Atlético – Villarreal | 2:2 (kon.) |
Union Berlín – Mönchengladbach | 2:1 (kon.) | | | Wolfsburg – RB Lipsko | 1:0 (kon.) |
Janov – Neapol | 1:2 (kon.) | | | Sassuolo – Sampdoria | 0:0 (kon.) | | | AC Milán – Cagliari | 4:1 (kon.) |
Salernitana – AS Řím | 0:4 (kon.) |
Troyes – Monaco | 1:2 (kon.) | | | Angers – Rennes | 2:0 (kon.) | | | Clermont Foot – Méty | 2:2 (kon.) |
Lens – Lorient | 2:2 (kon.) | | | Štrasburk – Brest | 3:1 (kon.) | | | Lille – Montpellier | 2:1 (kon.) |
Remeš – PSG | 0:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 4:1 (kon.) | | | Trnava – Žilina | 1:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Vyšehrad | 0:3 (kon.) | | | Hostouň – Povltavská | 1:0 (kon.) |
Bohemians B – Jablonec B | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové B – Živanice | 5:0 (kon.) | | | Chlumec n/C – Dukla B | 1:2 (kon.) |
Pardubice B – Zbuzany | 3:1 (kon.) | | | Liberec B – Ml. Boleslav B | 1:2 (kon.) |
Uničov – Ostrava B | 1:3 (kon.) | | | Zlín B – Znojmo | 4:0 (kon.) | | | Hlučín – Olomouc B | 0:1 (kon.) |
Dubnica – Bardejov | 2:2 (kon.) |
Osijek – Dinamo Záhřeb | 0:2 (kon.) | | | Hajduk Split – Rijeka | 1:2 (kon.) |
Wisła Pł. – Raków | 1:1 (kon.) | | | Zagłębie – Śląsk | 1:3 (kon.) | | | Wisla Krakov – Legia | 1:0 (kon.) |
Benátky n/J – Hlinsko | 1:1 (kon.) |
konec
SK Uničov
1:3
(0:2)
FC Baník Ostrava B
Stanislav Doležal
Branky:
53. Komenda – 29. Jaroň, 39. Smékal, 62. Chvěja
Rozhodčí: Páral – Kulička, Pospíšil. Delegát: Březáček
Diváci:
Karty: 57. Můčka (UNI), 88. Dittmer (UNI)
Neproměněná penalta:
SK Uničov:
Kalina – Diblík, Koutný, Straňák, Můčka – Svoboda, Bača, Kamas – M. Vybíral, Komenda, Krč
Náhradníci: Uvízl – P. Vybíral, Dittmer, Šidlík, Koutek
Trenér:
FC Baník Ostrava B: Murín – Zálešák, Harušťák, Boháč, Jaroň, Chvěja, Martiník, Sanneh, Kulig, Smékal, Kostka
Náhradníci: Matěj – Blahuta, Holáň, Fulnek, Stoklásek, Říha, Zouhar
Trenér:
Náhradníci: Uvízl – P. Vybíral, Dittmer, Šidlík, Koutek
Trenér:
FC Baník Ostrava B: Murín – Zálešák, Harušťák, Boháč, Jaroň, Chvěja, Martiník, Sanneh, Kulig, Smékal, Kostka
Náhradníci: Matěj – Blahuta, Holáň, Fulnek, Stoklásek, Říha, Zouhar
Trenér:
Rozhodčí: Páral – Kulička, Pospíšil. Delegát: Březáček
Diváci:
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Kostka, přichází Říha.