Barcelona – Getafe 2:1 (kon.) | Cádiz – Osasuna 2:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Granada 4:0 (kon.)
Atlético – Villarreal 2:2 (kon.)
Cádiz CF
2:3 (1:0)
CA Osasuna
Neděle 29.08.2021, 19:30 • Estadio Ramón de Carranza • Španělská LaLiga • 3. kolo

Cádizu mohou zůstat jen oči pro pláč v dnešním zápase. Dvakrát se dostal do vedení a nakonec odchází poražen. O tři body prakticky přišel v nastaveném čase, kdy se dopustil druhé penalty a následně neuhlídal centr od rohového praporku.
    V zápase byly k vidění hned tři pokutové kopy a vždy šlo o ruku ve vápně! Dva z nich musel posvětit VAR systém.
    Ač to po prvním poločase moc nevypadalo, nakonec jsme mohli vidět druhý poločas bohatý na branky a zajímavé penaltové situace. (21:31:03)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:6.

90+8

90+8
    Osasuna má nyní míč pevně pod svou kontrolou na polovině soupeře.

90+7
    Cádiz se dostal před branku soupeře, ale ten se dokázal nyní ubránit. Nastavený čas se zvýšil o jednu minutu navíc.

90+5
    Osasuna právě vstřelila branku!
    Tak to je už na pováženou! Cádiz doslova v závěru v nastaveném čase ztrácí vedení! Centr z rohového kopu velmi dobře hlavičkou zužitkoval DAVID GARCÍA který trefil prostor u pravé tyčky a rozpoutal pravou nefalšovanou radost. Asistence: Roberto Torres.

90+4
    Osasuně se však ještě daří snadno dostat míč před branku a hráči Cádizu si musí dávat velký pozor, aby opět nezahráli rukou.

90+2
    O sedm minut je nastaven druhý poločas a Osasuna se nakonec dočkala opětovného vyrovnání. Oba celky se budou nejspíše snažit udržet tento stav a neriskovat ztrátu bodu.

90+1
    Třetí penalta v zápase a i ta je proměněná! Autorem branky z pokutového kopu je ROBERTO TORRES., který bezpečně umístil míč přesně k pravé tyčce.

89
    Ovšem teď se dostal míč do blízkosti branky a je tu další ruka domácího hráče a rozhodčí jasně ukazuje na penaltu!

88
    Místy to vypadá, jakoby Osasuna pomáhala soupeři šetřit čas, nyní zpětná přihrávka až na jejich brankáře.

87
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Lucas Torró, přichází Cote.
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Manu Sánchez, přichází Iván Barbero.

86
    Ten si pochopitelně rozehráli u rohového praporku na krátko a nyní se hráči domácích budou snažit v této oblasti setrvat co nejdéle.

85
    Rychlý útočný výpad Cádizu neměl nyní nejspíše ambice dosáhnutí branky, ale vybojování rohového kopu.

84
    Žlutou kartu dostává Fali (Cádiz CF).

84
    Osasuna vhazuje na polovině svého soka a zatím jejich hra vypadá, že moc nikam nepospíchají, přitom čas neúprosně běží.

83
    Jeden z hráčů hostí potřeboval kratší ošetření a nyní se hra pozastavila.

81
    Běží nám závěrečná desetiminutovka tohoto zápasu. Osasuna má nyní pasáž hry, kdy se jí daří zaměstnávat soupeře v jeho obranné činnosti.

80
    Jeremías Ledesma dokázal vyskočit a vyrazil centr až do autu na druhé straně hřiště.

Petr Frömel

Adam Dořák

Branky: 16. Álex Fernández (Salvi), 66. Álex Fernández (pen.) – 60. Kike García (pen.), 90+1. R. Torres (pen.), 90+5. D. García (R. Torres)

Karty:   29. Lozano (CAD), 36. Harojan (CAD), 84. Fali (CAD)

Cádiz CF: Ledesma – Akapo, Harojan (46. Perea), Fali, Espino – Carcelén, Alarcón, Álex Fernández, Salvi (78. Osmajić) – Negredo (68. Andone), Lozano (46. Cala).
    Náhradníci: Gil – Mauro López, Cala, Calderón, Chust, Arzamendia, Jönsson, Perea, Jiménez, Chapela, Osmajić, Andone.

CA Osasuna: Herrera – N. Vidal, Aridane, D. García, M. Sánchez (87. Barbero) – Torró (87. Cote) – J. Martínez (61. Ávila), Oier (73. R. Torres), Brašanac, R. García (73. R. Ibáñez) – Kike García.
    Náhradníci: J. Pérez – Cruz, U. García, Ramalho, Cote, Areso, R. Torres, I. Pérez, Ávila, R. Ibáñez, Barbero, Grau.

Rozhodčí: A. Cordero – A. Villate, A. Cerezo