Janov – Neapol 1:2 (kon.) | Sassuolo – Sampdoria 0:0 (kon.) | AC Milán – Cagliari 4:1 (kon.)
Salernitana – AS Řím 0:4 (kon.)
AC Milán
4:1 (4:1)
Cagliari Calcio
Neděle 29.08.2021, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 2. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:39:53)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:11.

Je konec! Domácí AC Milán poráží Cagliari vysoko 4:1. O úvodní branku se po dvanácti minutách postaral Sandro Tonali. O čtyři minuty později ale vyrovnal po nenápadném centru, Alessandro Deiola. Ihned po rozehrávce ale vrátil domácím vedení Brahim Díaz. Ve 25. minutě se o slovo poprvé v utkání přihlásil Olivier Giroud. Stejný hráč pak ve 43. minutě proměnil penaltu. Po změně stran se duel pouze dohrával. Domácí se nikam nehnali a Cagliari proti silné obraně AC nedostalo prostor.

90+2

90+2
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Samuel Castillejo.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Hostující brankář ještě vyrazil na hranici velkého vápna a zapojil se do rozehrávky Cagliari. Hráči domácího AC Milán už rozehrávku soupeře ani neatakují.

89
    Pedro dostal prostor na levé straně, ale jeho centr do velkého vápna byl hodně nepřesný. Domácí brankář jen kontroloval cestu míče do zámezí.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Damir Ceter.
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Gastón Pereiro.

86
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Daniel Maldini.

85
    Žlutou kartu dostává Nahitan Nández (Cagliari Calcio).

84
    Boris Radunović poslal nákop na levou stranu, kde se Deiola zbavil Calabrii, ale centrem levačkou našel rukavice připraveného brankáře.

83
    Olivier Giroud dostal přihrávku za obranu, jenže špičkou kopačky si míč nedokázal zpracovat. Zadáci Cagliari už odražený balón odkopli do autu.

82
    Zadáci hostů kombinují s míčem na polovině hrací plochy, nicméně nikdo v bílém zrovna nehýří aktivitou. Směrem vpřed Cagliari působí rezignovaně.

81
    Boris Radunović se zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Cagliari rozehrál na pravou stranu, ale domácí míč získali pro sebe.

80
    Mike Maignan si poprvé ve druhém poločase musel připsat nějaký těžší zákrok. Babis Lykogiannis prověřil jeho pozornost střelou z přímého kopu, ale domácí brankář byl připraven.

79
    Přímý kop pro Cagliari z hranice velkého vápna. Hlavu domácím obráncům motal Nández, kterého poslal zatažením za dres k zemi Hernández.

78
    Alessandro Deiola se dobře otočil kolem napadajícího soupeře a rozehrál na pravou stranu. Jeho pobídku už João Pedro nedohnal na trávníku.

77
    Ante Rebić se v pokutovém území zkoušel otočit kolem Godína, ale nakonec vybojoval pro domácí AC pouze rohový kop.

Tomáš Kubečka

Branky: 12. Tonali, 17. Leão, 25. Giroud (B. Díaz), 43. Giroud (pen.) – 16. Deiola (João Pedro)

Karty:   73. B. Díaz (ACM) – 7. Dalbert (CAG), 38. Deiola (CAG), 41. Strootman (CAG), 63. Godín (CAG), 85. Nández (CAG)

AC Milán: Maignan – Calabria, Kjaer, Tomori, Hernández – Tonali (69. Florenzi), Krunić – Saelemaekers (69. Binnásir), B. Díaz (86. Maldini), Leão (69. Rebić) – Giroud (90+2. Castillejo).
    Náhradníci: Tătăruşanu, Plizzari – Rebić, Binnásir, Maldini, Gabbia, Kalulu, A. Romagnoli, Castillejo, Ballo-Touré, Florenzi.

Cagliari Calcio: B. Radunović – Ceppitelli (64. Zappa), Godín, Carboni – Nández, Deiola (87. Pereiro), Marin, Strootman, Dalbert (76. Lykogiannis) – João Pedro, Pavoletti (87. Ceter).
    Náhradníci: Aresti – Lykogiannis, Grassi, Zappa, Ceter, Ch. Oliva, Altare, Walukiewicz, Pereiro.

Rozhodčí: Serra – di Vuolo, Zingarelli