Lucembursko – Irsko 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:0 (kon.) | Kazachstán – Dánsko 0:1 (kon.)
Bosna – Švédsko 1:1 (kon.) | Finsko – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Litva – Španělsko 0:2 (kon.)
Bulharsko – Wales 0:4 (kon.) | Itálie – Černá Hora 1:0 (kon.) | Rakousko – Ázerbájdžán 6:0 (kon.)
Rusko – Malta 6:0 (kon.) | Kypr – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.) | Gibraltar – Švýcarsko 0:4 (kon.)
Ukrajina – Arménie 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Německo 1:3 (kon.) | Turecko – Skotsko 1:1 (kon.)
Estonsko – Norsko 0:5 (kon.) | Nizozemsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Island – Řecko 1:1 (kon.)
Polsko – Izrael 1:2 (kon.) | Anglie – Kosovo 2:0 (kon.) | San Marino – Maďarsko 0:4 (kon.)
Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Finsko
0:2 (0:0)
Chorvatsko
Úterý 07.09.2021, 17:00 • Raatin stadion (Oulu) • Kvalifikace ME U21 • Skupina A

Chorvatsko nakonec ve druhém poločase vstřelilo dvě branky a bere si z tohoto utkání tři body do tabulky. Finsko však bylo důstojným soupeřem a hlavně v prvním poločase bylo místy lepším mužstvem na hřišti. Finové však po první inkasované brance trochu herně odpadli. Po druhé brance už zcela rezignovali něco se zápasem udělat.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:16. (18:55:41)

90+5

90+5
    Ihned po závěrečném hvizdu došlo k nějakým nemístním poznámkám směrem k rozhodčímu a mezi hráči a členy organizačního týmu. Rozhodčí ještě dodatečně udělil červenou kartu Suhonenovi a Mitrovićovi.

90+2
    V nastavenén čase se už víceméně dohrává utkání, Chorvatsko drží soka daleko od své branky a Finsko už tuší, že v dnešním zápase nezaboduje.

90
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Antman, přichází Peltola.

90
    Druhý poločas je nastaven o čtyři minuty.

89
    Suhonen udělal parádičku pro diváky, když si bravurně obhodil s míčem dva obránce a dostal se k přímé střele na branku. Pandur vyrazil na roh!
    87. Marin LJUBIČIĆ - 0:2

87
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Pěkný centr z dálky v pokutovém území odhlavičkoval Tihi, ale jeho hlavička nebyla dostatečně důrazná. MARIN LJUBIČIĆ si zpracoval následně míč a vystřelil přízemní střelu k pravé tyčce, kterou už Sinisalo tolik nečekal.

86
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Sučić, přichází Mitrović.
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Liber, přichází Čuić.

85
    Zničehonic ve vápně dopadl míč na hranici šestnáctky a ten se zastavil přesně před stojící Skyttäou a ten zareagoval rychle, ale jeho střela šla nad branku!

84
    Žlutou kartu dostává B. Šutalo (Chorvatsko).

84
    Suhohen nedokázal projít před defenzivní blok soupeře a opět je nucen zahrávat míč zpět na svou polovinu.

83
    Finové se alespoň dostávají více k míči, ale jejich kombinace se odehrává na polovině hřiště, což je pro Pandura vítaná záležitost.

81
    Domácímu celku se nyní nedaří jejich útočná hra, která je zdobila hlavně v prvním poločase. Chorvatsko je rázem lepším týmem a zatím si kontroluje své těsné vedení.

80
    Už jen deset minut řádné hrací doby zůstává Finsku k tomu, aby dokázali vyrovnat hru.