Lucembursko – Irsko 1:1 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:0 (kon.) | Kazachstán – Dánsko 0:1 (kon.)
Bosna – Švédsko 1:1 (kon.) | Finsko – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Litva – Španělsko 0:2 (kon.)
Bulharsko – Wales 0:4 (kon.) | Itálie – Černá Hora 1:0 (kon.) | Rakousko – Ázerbájdžán 6:0 (kon.)
Rusko – Malta 6:0 (kon.) | Kypr – Lichtenštejnsko 6:0 (kon.) | Gibraltar – Švýcarsko 0:4 (kon.)
Ukrajina – Arménie 2:1 (kon.) | Lotyšsko – Německo 1:3 (kon.) | Turecko – Skotsko 1:1 (kon.)
Estonsko – Norsko 0:5 (kon.) | Nizozemsko – Moldavsko 3:0 (kon.) | Island – Řecko 1:1 (kon.)
Polsko – Izrael 1:2 (kon.) | Anglie – Kosovo 2:0 (kon.) | San Marino – Maďarsko 0:4 (kon.)
Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Lotyšsko
1:3 (1:2)
Německo
Úterý 07.09.2021, 18:15 • Daugavas stadions (Lotyšsko) • Kvalifikace ME U21 • Skupina B

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (20:07:54)

Zápas Lotyšska proti Německu přinesl velmi zajímavý vývoj utkání. Domácí předvedenou hrou velice překvapili a do poslední chvíle bojovali o dobrý výsledek. V prvním poločase dokonce lotyšští mladíci vedli a směřovali k velkému překvapení. Nakonec se však ukázala kvalita německých fotbalistů, kteří vstřelili tři branky a potvrdili roli favorita.

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:12.

90+4

90+3
    Leweling udělal ve vápně přešlapovačku a centroval na zadní tyč, kde nenašel žádného ze spoluhráčů. Autové vhazování pro Lotyšsko.

90+2
    Na závěr utkání si hosté zkusí přímý kop z velké vzdálenost, po faulu domácích totiž na hřišti zůstává ležet jeden z německých hráčů.

90+1
    Centrovaný míč do vápna Německa z pravé strany lapil do náruče Philipss, který neměl těžkou práci. Německý brankář rychle rozehrává a hosté míří dopředu dohrát utkání.

90
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby!

89
    Střídání v týmu Lotyšsko: ze hřiště odchází Lusins, přichází Kokins.

88
    Lotyšsko neuspělo ani v závěrečnému tlaku, série centrů do vápna Německa nebyla nijak nebezpečná.

87
    Žlutou kartu dostává Krauss (Německo).

86
    Balón teď doputoval až k Orolsovi, který pouze pokračoval v sérii přihrávek Lotyšska, které pomaluje postupuje vpřed.

85
    Leweling se s míčem dostal do vápna, kde neměl komu přihrát, snažil se tedy individuálně projít přes domácí obránce, ale nepodařilo se mu to. I přesto u míče zůstávají hráči v bílých dresech.

84
    Německý útok po pravém křídle zastaven obránci Lotyšska. Připravuje se jedno z posledních střídání.

83
    Žlutou kartu dostává Leweling (Německo).

82
    Do konce utkání zbývá posledních pár minut, hosté kombinují na vlastní polovině a cítí, že nemohou Lotyšsko pustit do větší šance, což se zatím daří.

81
    Po faulu za žlutou kartu se Německo dostalo k přímému kopu. Centrovaný balón mířil na zadní tyč, kde byl připraven gólman Lotyšska, které nyní postupuje vpřed.

80
    Žlutou kartu dostává Tonisevs (Lotyšsko).

79
    Lotyšští fotbalisté dostali pokyn, aby se vytáhli k německým obráncům a hra tak v závěru nabírá tempo. Hosté ale zatím vše zvládají bez problémů.