Motor ČB – Plzeň | 3:4 (po pr.) | | | K. Vary – Kladno | 7:4 (kon.) | | | Litvínov – Pardubice | 4:7 (kon.) |
Liberec – Zlín | 3:4 (po pr.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Barys – CSKA Moskva | 1:2 (po pr.) | | | Čerepovec – Ufa | 2:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Riga | 4:1 (kon.) |
Petrohrad – Chabarovsk | 5:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Omsk | 0:4 (kon.) |
Innsbruck – Bratislava Capitals | 1:5 (kon.) |
Olomouc – Salzburg | 3:6 (kon.) |
SR 18 – Dubnica | 2:3 (1:2 po s.n.) |
konec
SKA Petrohrad
5:1
(1:0, 2:1, 2:0)
Amur Chabarovsk
54:41
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dominik Mašín – 2 min., podrážení).
|
|
45:49
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jurij Pautov – 2 min., držení hole).
|
|
44:29
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ilja Zubov – 2 min., krosček).
|
|
39:05
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
35:44
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Dominik Mašín – 2 min., držení).
|
|
27:48
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Burdasov – 2 min., sekání).
|
|
19:00
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Ketov – 2 min., držení).
|
|
11:48
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Andrej Alexejev – 2 min., sekání).
|
|
05:01
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Danil Fajzullin – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
13. Burdasov (Kuzmenko, Chusnutdinov), 22. Ožiganov (M. Vorobjov), 40. Burdasov (Ožiganov, Kuzmenko), 45. K. Marčenko (M. Vorobjov, Händemark), 54. Kemppainen (Kuzmenko, Burdasov) – 30. Fajzullin (A. Gorškov, S. Těreščenko)
Rozhodčí: Birin, Jevgenij – Ivanov, Judin
Diváci: 3451
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Askarov (Lars Johansson) – Ožiganov, Fantenberg, Falkovskij, Dyblenko, Pylenkov, Kirsanov, Pautov – Chusnutdinov, Kameněv, Timkin (C) – Burdasov (A), Kemppainen, Kuzmenko – M. Vorobjov, K. Marčenko, Ketov – Händemark, Moisejev, Mičkov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Bartošák (Alikin) – Byčkov, Jordán, S. Těreščenko, Mašín, Korjagin, Aljajev, V. Vasiljev – Lenc, Tomášek, V. Butuzov – Slepec, Zubov, A. Gorškov – Zyrjanov, Šarov, Fajzullin – Alexejev, A. Kuzněcov, Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Bartošák (Alikin) – Byčkov, Jordán, S. Těreščenko, Mašín, Korjagin, Aljajev, V. Vasiljev – Lenc, Tomášek, V. Butuzov – Slepec, Zubov, A. Gorškov – Zyrjanov, Šarov, Fajzullin – Alexejev, A. Kuzněcov, Železkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Birin, Jevgenij – Ivanov, Judin
Diváci: 3451
Vojtěch Adamek