Motor ČB – Plzeň | 3:4 (po pr.) | | | K. Vary – Kladno | 7:4 (kon.) | | | Litvínov – Pardubice | 4:7 (kon.) |
Liberec – Zlín | 3:4 (po pr.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Barys – CSKA Moskva | 1:2 (po pr.) | | | Čerepovec – Ufa | 2:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Riga | 4:1 (kon.) |
Petrohrad – Chabarovsk | 5:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Omsk | 0:4 (kon.) |
Innsbruck – Bratislava Capitals | 1:5 (kon.) |
Olomouc – Salzburg | 3:6 (kon.) |
SR 18 – Dubnica | 2:3 (1:2 po s.n.) |
po s.n. (1:2)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
2:3
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
TSS GROUP Dubnica
Koniec zápasu.
(19:34:20)
|
||
V samostatných nájazdoch zvíťazil tím TSS GROUP Spartak Dubnica. Gól strelil FILIP ONDRUŠ.
|
||
7. série
1:2
|
R. KUKUMBERG ML. nepremieňa.
|
|
7. série
1:2
|
Ondruš premieňa.
|
|
6. série
1:1
|
Križan nepremieňa.
|
|
6. série
1:1
|
Sojčík nepremieňa.
|
|
5. série
1:1
|
Andrisík nepremieňa.
|
|
5. série
1:1
|
J. CHROMIAK nepremieňa.
|
|
4. série
1:1
|
Putala nepremieňa.
|
|
4. série
1:1
|
Pobežal nepremieňa.
|
|
3. série
1:1
|
Miroslav KRISTÍN nepremieňa.
|
|
3. série
1:1
|
Fedák nepremieňa.
|
|
2. série
1:1
|
Sojčík premieňa.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
2. série
1:0
|
Kurila nepremieňa.
|
|
1. série
1:0
|
Vaňo nepremieňa.
|
|
1. série
1:0
|
R. KUKUMBERG ML. premieňa.
|
|
Samostatné nájazdy začínajú.
|
||
Nájazdy sa začnú o 19:26.
|
||
Tento zápas nie a nie rozlúsknuť. Rolba upraví ľadovú plochu a pustíme sa do série samostatných nájazdov, po ktorých už budeme poznať víťaza duelu.
|
Branky a nahrávky:
26. Maruna (R. Kukumberg ml., Patzelt), 37. M. Tomas (Križan, Kurila) – 10. Putala (D. Janík), 50. Ondruš (Dubeň, Síkela), rozh. náj. Ondruš
Rozhodčí: Hatala, Hájnik – L. Ševčík.
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 R. Kukumberg ml. (SVK18)
1:0 Vaňo (DUB)
2. série:
1:0 Kurila (SVK18)
1:1 Sojčík (DUB)
3. série:
1:1 Fedák (SVK18)
1:1 Miroslav Kristín (DUB)
4. série:
1:1 Pobežal (SVK18)
1:1 Putala (DUB)
5. série:
1:1 J. Chromiak (SVK18)
1:1 Andrisík (DUB)
6. série:
1:1 Sojčík (SVK18)
1:1 Križan (SVK18)
7. série:
1:2 Ondruš (DUB)
1:2 R. Kukumberg ml. (SVK18)
JOJ ŠPORT Slovensko U18:
Jurčák (S. Urban) – Eperješi, M. Tomas, S. Kupec, Patzelt, Čulík, J. Chromiak, L. Pánik, O. Jurčo – Kurila, Pobežal, Križan – Stahoň, Maruna, R. Kukumberg ml. – Fedák, Jobek, Žurek – Melicher, T. Pitka, K. Rohaľ.
Náhradníci:
Trenér:
TSS GROUP Dubnica: Gábriš (Matej Kristín) – Jarábek, P. Mikuš, Cebák, Dubeň, D. Trška, D. Janík, Putala, Korbel – Sojčík, O. Ďuriš, Miroslav Kristín – Síkela, Ondruš, Andrisík – Tábi, Hegyi, J. Haščák – Maniaček, Vaňo, Kopáč.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TSS GROUP Dubnica: Gábriš (Matej Kristín) – Jarábek, P. Mikuš, Cebák, Dubeň, D. Trška, D. Janík, Putala, Korbel – Sojčík, O. Ďuriš, Miroslav Kristín – Síkela, Ondruš, Andrisík – Tábi, Hegyi, J. Haščák – Maniaček, Vaňo, Kopáč.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hatala, Hájnik – L. Ševčík.
Diváci:
Ivan Harčár