Sparta – Mountfield HK 2:3 (0:3 po s.n.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 3:1 (kon.)
Motor ČB – Litvínov 0:3 (kon.) | Třinec – Zlín 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (kon.)
Pardubice – Kladno 4:3 (2:0 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Berani Zlín
Neděle 03.10.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Tipsport extraliga • 11. kolo

59:50
    Martin Marinčin musel v souboji s hostujícím Tomášem Mikúšem použít držení, hosté v posledních deseti vteřinách budou hrát v šesti proti čtyřem.

55:13
    Hosté mají velkou příležitost ke srovnání, necelých pět minut před koncem dostávají možnost přesilové hry. Ve středním pásmu pronikajícího Zdeňka Okála podrazil Milan Doudera.

42:00
    Střelec první branky Zlína Zdeněk Okál v útočném pásmu podrazil rozehrávajícího Musila, hostující útočník si odsedí dvě trestné minuty, Oceláři mají přesilovku.

32:31
    Hosté si v útočném pásmu nepohlídali střídání a hráli v šesti. Po komerční přestávce tak přesilovou hru budou mít k dispozici domácí Oceláři. Trest pro hráčskou lavici odpyká Matyáš Hamrlík.

30:17
    Tomáš Marcinko chtěl v útočném pásmu aktivně napadat rozehrávajícího Dluhoše, slovenský forvard Ocelářů to ale trochu přehnal a odpyká si dvě minuty za podrážení. První přesilovka pro hostující tým.

09:10
    Aktivita přináší domácím další přesilovku. Proti pravidlům se opět provinil Bedřich Köhler, který nedovoleným způsobem poslal na led Romana. Po komerční přestávce tak Třinečtí budou hrát s výhodou jednoho muže v poli.

05:17
    Uvidíme první přesilovou hru utkání. Bedřich Köhler ve středním pásmu podrazil jednoho ze soupeřů, hostující útočník inkasuje dvě trestné minuty.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 30. O. Kovařčík (Zahradníček, M. Kovařčík), 42. Hrňa (Dravecký, Jaroměřský) – 17. Okál (Vopelka, Hejcman)

HC Oceláři Třinec: Marek Mazanec (Kacetl) – D. Musil, Kundrátek, M. Doudera, Marinčin, Jaroměřský, Zahradníček – Daňo, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – O. Šedivý, Marcinko, Hrňa – Hrehorčák, Miloš Roman, Kofroň – Dravecký (A).
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – M. Novotný, Trška, Hamrlík, O. Němec (A), Žižka, Gazda, Dluhoš – T. Mikúš, Honejsek, Kubiš (C) – Okál, Hejcman, Vopelka – Köhler (A), A. Zbořil, O. Flynn – R. Veselý, P. Sedláček, Šlahař.

Rozhodčí: Mrkva, Kika – Zíka, Šimánek

Diváci: 3 467