Třebíč – Litoměřice 6:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:1 (kon.)
Sokolov – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:7 (kon.) | Ústí n/L – Poruba 2011 5:2 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 2:5 (kon.) | Kolín – Šumperk 5:2 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
2:5 (0:0, 1:5, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 20.10.2021, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 13. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek z tohoto utkání již úplně vše. Přeji vám hezký zbytek dne a někdy příště se budu opět těšit, na počtenou. (20:22:55)
   
  Dnešní utkání sledovalo 586 diváků.
   
  Střely na bránu v třetí třetině (celkem):

  HC Frýdek-Místek – 3 (30)
  HC Dukla Jihlava – 9 (36)
   
  Utkání Frýdku-Místku s Jihlavou tak končí zřetelným vítězstvím favorita utkání. O všem podstatném rozhodla druhá část hry, ve které padlo šest branek! Dukla jich dokázala svému soupeři nasázet hned pět a o osudu bodů z tohoto klání bylo v podstatě rozhodnuto. Rysům se podařilo v třetím dějství snížit na 2:5 zásluhou Tadeáše Krále, to však bylo z brankového účtu vše. Celek z Vysočiny si pak už tříbrankové vedení zkušeně pohlídal a přetavil ho v cennou výhru.
   
  Konec zápasu.
   
  59:26
  Jakub Michálek se nyní neudržel na modré čáře, z čehož těžil Richard Cachnín, který posílal střílený pas před klec Rysů, kde však žádný z jeho spoluhráčů nebyl, aby dorážel.
   
  59:08
  Běží poslední minuta základní hrací doby. Prudkou rozehrávkou z obranného pásma se prezentoval Adam Dvořák, jenž zakládá jednu z posledních akcí Dukly.
   
  58:37
  Rysové se nedokázali dostat z obranného pásma, když chtěli vyhodit puk po pravém mantinelu. Nakonec se jim to ale povedlo. Jonáš Peterek se dostal ke střele z osy hřiště, ale jeho pokus Žukov chytá.
   
  58:04
  Jakub Šlahař se chtěl prodrat středem hřiště kupředu, jenže ho dobře zastavil Vlastimil Bilčík, který ho obral o puk a kupředu může Dukla.
   
  57:37
  Frýdek-Místek drží touš v klidu za svou klecí a čeká, až oba celky dostřídají. Následná rozehrávka nebyla dobrá a Juda zakončoval protiakci. Jeho ránu z pravé strany chytá Foltán bez potíží.
   
  57:05
  David Klimša nevyslal příliš dobré nahození na bránu Jihlavy, Žukov ho ale chtěl zastavit hokejkou, kterou mu touš málem přeskočil a gólman Dukly může být rád, že neskončil v jeho síti!
   
  56:38
  Vlastimil Bilčík se dostal na levé straně kupředu a z vrcholu kruhu pálil, jenže mířil vysoko nad, takže Foltán mohl zůstat v klidu.
   
  56:05
  Jasný faul Martynka na Cachnína v předbrankovém prostoru Foltána sudí netrestají. Rysové drží kotouč na svých čepelích a čekají, až jim dostřídá formace.
   
  55:34
  Illéš a Dundáček kombinují za klecí Dukly. Jihlava už očividně nikam nespěchá. Přesto se náhle dostala do přečíslení dva na jednoho. Skořepa ale přihrávku na Čachotského neprocpal!
   
  55:05
  David Klimša se znovu po pravé straně dostal kupředu, byl už ale unavený a tak jen nahodil na mantinel pro Šlahaře.
   
  54:39
  Tomáš Havránek byl zezadu trochu postrčen ve středním pásmu, sudí ale pískat nebudou. Jihlava se i tak dostává znovu před Foltána.
   
  54:15
  Dukla mohla jít do útočného pásma po pravé straně, špatné zpracování Brože však dalo trochu času obranně Rysů na to, aby se stihla zformovat.
   
  53:37
  David Klimša se snažil procpat na pravém hrazení do šance, ale dostal se místo toho jen do rohu, takže musel poslat touš za sebou spoluhráčům.
  Marken.cz

  Petr Šatalík

  Branky a nahrávky: 34. Klimša (Komorski, Peterek), 44. Tadeáš Král (Christov, Lyszczarczyk) – 26. Fronk (Helt, Lichanec), 29. F. Seman (Čachotský, Dundáček), 31. Eliáš (T. Havránek, M. Juda), 40. Fronk (Helt, Dundáček), 40. Kowalczyk (T. Havránek, Illéš)


  HC Frýdek-Místek: Foltán (Šimonů) – Zbořil, J. Michálek, Ciura, Teper, Zahradníček, Matyáš – Lyszczarczyk, David Bartoš, Tadeáš Král – Christov (C), Komorski, Klimša – Šlahař, Peterek, Martynek (A) – Matiaško, Čmiel, Ján Blaško – Matěj.
  HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, Kowalczyk, A. Dvořák, L. Mareš, Eliáš, Dundáček – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – T. Harkabus (A), F. Seman, Cachnín – Helt, Lichanec, Fronk – T. Havránek, M. Juda, Vítězslav Brož.

  Rozhodčí: Koziol, Cabák – Konvička, Hranoš

  Diváci: 586
  ocianews.com