Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:7 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 4:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Kometa Brno B 4:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Letňany 1:9 (kon.) | Nová Paka – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 1:2 (kon.)
Cheb – Klatovy 0:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 1:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 0:4 (kon.)
Příbram – Písek 4:1 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:8 (kon.)
HK Opava
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 20.10.2021, 18:30 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 9. kolo

To je z mé strany pro dnešek všechno, hezký zbytek středečního večera přeje Tomáš Chalupa. (20:35:32)

Dnešní zápas v Opavě je u konce a Kopřivnice si ze slezské metropole odváží tři body. Základ vítězství žlutomodří položili již v první třetiny díky brankám Pargáče a Häringa. V prostřední části hry navíc zvýšili na 0:4 Pokorný a Bail. Opavští se snažili s výsledkem ještě něco udělat, dnešní zápas jim ale celkově vůbec nesedl.

59:50
    Kopřivnice si z Opavy zaslouženě poveze tři body.

59:20
    Opava ještě rozjela jeden útok, ale ani ten ovoce nepřináší.

58:18
    Rozjetý Damašek trefuje pouze boční konstrukci. Kopřivnice následně uklidňuje hru za vlastní brankou a zápas se chýlí ke konci...

55:18
    Na samotném konci přesilové hry ještě tečuje střelu Beránek, ale Šindelka chytá. Hosté už jsou kompletní a následující minuty zřejmě v pohodě dohrají.

54:34
    Kotouč se ocitá mimo hru, vhazování po Šindelkově pravici.

53:50
    Za dvacet sekund kotouč znovu letí z pásma, hosté navíc střídají.

53:30
    Kopřivnice odklízí do bezpečí.

53:00
    Za katr putuje po hodně přísném podrážení Häring.

52:20
    Za Baldikem zvoní po střele z pravého křídla tyč!

52:04
    Až nyní trochu vzrušení i v pásmu hostí. K poskakujícímu kotouči se před brankou dral Kadula, ale Šindelka znovu zasahuje.

51:30
    Kopřivnice měla dvě střely, ale skóre se nemění.

50:10
    Hned po buly nepříjemně pálil Marek Bail, Baldik si však i přes ztíženou viditelnost s jeho ranou poradil.

50:06
    Slezan už nevypadá, že by měl síly na nějakou dramatizaci zápasu. Nyní se Opavští dopouští icingu.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 3. Pargáč (Mach, Gola), 5. Häring (Fojtík), 28. Pokorný (Krzak, Pindel), 28. Bail (Seidler, Sluštík)

HK Opava: Piták (Baldik) – Věntus, Zouhar, Thiel, Šindelář (C), Kunc, Zapletal, Prokop – Damašek, Štindl, Vašenka, Wolf (A), Krupa, Peterka, Buršík, Vojtovič, Kadula, Malina, Beránek, Římský
    HC ISMM Kopřivnice: Šindelka (Kučera) – Krzak, Štěpánek, Bail, Marek (A), Fojtík – Indrst, Häring, Sluštík (A), Gola, M. Mach, Suchý, J. Mach (C), Pindel, Pargáč, Pokorný, Seidler, Urban

Rozhodčí: Blaha – Bežděk, Peluha