Florida – Tampa 9:3 (kon.) | Columbus – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Carolina – Montreal 4:0 (kon.)
NY Islanders – Buffalo 4:1 (kon.) | Seattle – Calgary 4:6 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:1 (2:1 po s.n.)
San Jose – Philadelphia 3:2 (po pr.) | New Jersey – Edmonton 6:5 (po pr.) | Vegas – Anaheim 3:1 (kon.)
Seattle Kraken
4:6 (1:1, 1:2, 2:3)
Calgary Flames
Pátek 31.12.2021, 04:10 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

55:24
    Yanni Gourde (SEA) trefil hostujícího obránce Anderssona holí do jeho obličeje, a dostává tak dvě minuty.

36:48
    Domácí hokejisté jdou do tří, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Adam Larsson (SEA).

35:41
    Calgary bude navíc hrát přesilovou hru, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Soucy (SEA).

28:29
    Poté se v rohu kluziště strhla další potyčka, kterou už tentokrát rozhodčí nenechávají bez povšimnutí a na dvě minuty za hrubost jdou na trestnou lavici Milan Lucic (CGY) a Borgen (SEA). Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

23:26
    Calgary si zahraje druhou přesilovou hru, když je na dvě minuty za krosček vyloučen McCormick (SEA).

18:23
    Kraken bude hrát druhou přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za držení vyloučen Rasmus Andersson (CGY).

10:36
    Calgary bude moci ihned otočit stav zápasu, protože Chris Driedger (SEA) poslal puk z obranného pásma do hlediště, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry. Trest za svého brankáře odsedí Jared McCann.

01:55
    Aktivita domácím alespoň přinesla první přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podražení vyloučen Sean Monahan (CGY).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Giordano (Blackwell, Järnkrok), 21. Järnkrok (McCann, Giordano), 45. Gourde (Blackwell, Järnkrok), 58. McCann (Giordano, Jordan Eberle) – 10. J. Gaudreau (Zadorov, M. Tkachuk), 24. J. Gaudreau (Monahan, M. Tkachuk), 35. Lucic (Ch. Tanev), 57. Mangiapane (Kylington, Hanifin), 58. M. Tkachuk (J. Gaudreau), 60. Hanifin

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Giordano (C), Oleksiak, A. Larsson, Lauzon, Soucy, Borgen – Jordan Eberle (A), McCann, Lind – Blackwell, Gourde (A), Järnkrok – Donskoi, Wennberg, Marcus Johansson – True, Geekie, M. McCormick.
    Trenér: David Hakstol

Calgary Flames: Markström (Dustin Wolf) – Kylington, Ch. Tanev, Hanifin, R. Andersson, Zadorov, Gudbranson – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk (A) – Lucic, Backlund (A), Coleman – Mangiapane, D. Dubé, T. Pitlick – B. Richardson, Monahan (A), T. Lewis.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: South, Nicholson – Murchinson, Nagy

Diváci: 17 151