Atalanta BC – Cagliari 1:2 (kon.) | Bologna – Empoli 0:0 (kon.) | Sampdoria – Sassuolo 4:0 (kon.)
Venezia – Neapol 0:2 (kon.) | Udinese – Turín 2:0 (kon.) | Juventus – Hellas Verona 2:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:2 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 06.02.2022, 12:30 • Gewiss Stadium (Bergamo). • Italská Serie A • 24. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:35:56)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:14.

Druhý poločas už góly přinesl a nebyla nouze o zajímavé šance. Hosté se dostali nejprve do vedení, krátce na to byl vyloučen domácí brankář a domácí dohrávali o deseti. Přesto se jim povedlo vyrovnat, avšak vzápětí inkasovali podruhé a tentokrát už odpověď najít nedokázali. Cagliari si tak připisuje velmi cenné a důležité vítězství v honbě za udržením, naopak Atalantu může v boji o pohárové příčky tato ztráta ještě hodně mrzet.

90+9

90+8
    Domácí zakládají poslední útočnou akci.

90+7
    A balón letí ke Cragnovi, který jej drží u kopačky a s rozehrávkou nepospíchá.

90+6
    Hosté naběhli do otevřené obrany Atalanty, střela jednoho z nich ale končí daleko v zámezí.

90+5
    Brankář hostů si vyběhl k hranici velkého vápna pro míč a se štěstím jej chytl ještě v povolném území. Nechybělo moc a dostal by se s balónem ven a to by následoval červený trest.

90+4
    Nepřesný centr domácích proletěl velkým vápnem a skončil v zámezí. Cragno s rozehrávkou nepospíchá, ale měl by si dávat pozor, neboť už jednu žlutou na kontě má.

90+2
    Kouč hostů Mazzarri inkasuje žlutou kartu za protesty. Zřejmě se mu také nelíbilo, kolik se nastavuje minut.

90+2
    Žlutou kartu dostává Edoardo Goldaniga (Cagliari Calcio).

90+1
    Nastavuje se ještě neuvěřitelných osm minut a upřímně řečeno nevím, z jakého důvodu.

90
    Žlutou kartu dostává Alessio Cragno (Cagliari Calcio) za zdržování hry.

90
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Christos Kourfalidis.

88
    Další špatný centr Atalanty, která dává soupeři možnost šetřit čas.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Adam Obert, přichází Andrea Carboni.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Raoul Bellanova, přichází Luca Ceppitelli.

86
    Přetažený balón po centru domácích z pravé strany letí daleko do zámezí. Takto to jistě nepůjde.