Lazio – Porto 2:2 (kon.) | Real Sociedad – RB Lipsko 1:3 (kon.) | Olympiakos – Atalanta BC 0:3 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Sevilla 1:0 (kon.) | Braga – Šeriff Tiraspol 2:0 (3:2 po pen.) | Rangers – Dortmund 2:2 (kon.)
Real Betis – Zenit 0:0 (kon.) | Neapol – Barcelona 2:4 (kon.)
SSC Neapol
2:4 (1:3)
FC Barcelona
Čtvrtek 24.02.2022, 21:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Evropská liga • Play-off
    88. Matteo POLITANO - 2:4

88
    Neapol právě vstřelila branku!
    Tak nakonec ještě přichází zdramatizování závarečných minut! MATTEO POLITANO se v pokutovém území ujal volného míče, připravil si jej do palebné pozice a levačkou rozvlnil síť!
    59. Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 1:4

59
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Barcelona přidává čtvrtou branku a výrazně se přibližuje k postupu do další fáze. PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG si naběhl na Traorého přihrávku a pohotově poslal míč do horního rohu!
    45. Gerard PIQUÉ - 1:3

45
    Barcelona ještě před poločasovou přestávkou přidává třetí branku! Katalánský celek zahrával rohový kop. Po odraženém míči poslali hosté balón znovu do vápna, kde si jej našel GERARD PIQUÉ a přízemní střelou míč uklidil k zadní tyči!
    24. Lorenzo INSIGNE - 1:2

24
    Je sníženo! K exekuci pokutového kopu se postavil LORENZO INSIGNE, který zvolil dělovku k tyči a nemýlil se!
    14. Frenkie de Jong - 0:2

14
    Fantastický vstup Barcelony do dnešního souboje pokračuje! Hostující celek totiž rychle přidává i druhou branku. FRENKIE DE JONG vybojoval odražený míč, navedl si jej do blízkosti velkého vápna a krásnou technickou střelou jej uklidil do horního rohu.
    9. Jordi ALBA - 0:1

9
    Barcelona se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Katalánský celek udeřil po bleskovém protiútoku. Aubameyang poslal přihrávku na Traorého, který dloubl míč na pravou stranu a JORDI ALBA s přehledem zakončil podél brankáře.

Tomáš Kubečka

Branky: 24. L. Insigne (pen.), 88. Politano – 9. J. Alba (Traoré), 14. F. de Jong (F. Torres), 45. Piqué, 59. Aubameyang (Traoré)

Karty:   57. P. Zieliński (NEA), 68. Ruiz (NEA) – 90+3. Gavi (BAR)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 19:7.
    SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo, Koulibaly, Rrahmani, Rui (75. Únás) – Ruiz, Demme (46. Politano) – Elmas, P. Zieliński (74. D. Mertens), L. Insigne (83. Petagna) – Osimhen (75. Ghoulam).
    Náhradníci: Idasiak, Ospina – Ghoulam, D. Mertens, Juan Jesus, Únás, Petagna, Politano, Zanoli.

FC Barcelona: ter Stegen – R. Araújo, Piqué, Dest, J. Alba – S. Busquets (63. Gavi), F. de Jong, Pedri (76. González) – Traoré (76. O. Dembèlé), Aubameyang (76. L. de Jong), F. Torres (84. Puig).
    Náhradníci: Neto, Tenas – Braithwaite, L. de Jong, O. Dembèlé, García, Gavi, Mingueza, Puig, González.