W. Brémy – Stuttgart 2:2 (kon.) | Hertha – Frankfurt 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Bochum 3:2 (kon.)
Leverkusen – Augsburg 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.) | Schalke – Mönchengladbach 2:2 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 13.08.2022, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga • 2. kolo

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:11. (17:34:37)

Pravděpodobně zaslouženou remízou končí tento zajímavý duel v poměru 1:1.

Eintracht Frankfurt zejména ve druhém poločase ukázal své kvality, ale na více než vyrovnávající gól Kamady to nestačilo.
    Lukebakio a následně ani Jovetić své šance neproměnili.
    ani ijndividuální akce Lindströma k brance nevedla. Poslední minutu hry okořenila odvolaná penalta po střetu Christensena s Borrém.

Nejlepším hráčem za Herthu BSC byl Lukebakio a za Eintracht Frankfurt si nejlépe vedl Kolo Muani. Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního dne.

90+5

90+5
    Borré byl u postranní čáry nedovoleně dohrán obráncme Kennym.

90+4
    Lukébakio se dostal ještě do sporu s jedním hráčem Eintrachtu Frankfurt.

90+3
    Hertha BSC se snaží dohrát utkání co nejdále od své branky a udržet remízu.

90+2
    Borré je velmi rozezlen rozhodnutím rozhodčího, nicméně jeho protesty mu nejsou nic platné.

90+1
    Sudí nakonec pokutový kop odvolal!

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

90
    Rozhodčí se jde raději kouknout na vlastní oči přímo k obrazovce!

89
    Borré byl sestřelen brankářen Christensenem v pokutovém území – pokutový kop!

88
    Do ofsajdové pasti byl lapen útočník Herthy BSC Jovetić.

86
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Kristijan Jakić.

85
    Žlutá karta pro tým Hertha BSC (Suat Serdar).

85
    Rozmíška ve středu hrací ploše končí žlutou kartou pro Serdara.

84
    Hostující hráč Borré se provinil ofsajdovým postavením odporujícím fotbalovým pravidlům.

83
    Střídání v týmu Hertha BSC:
    ze hřiště odchází Filip Uremović, přichází Márton Dárdai.

82
    Lukebákio poslal míč do strany na nabíhajícího Kennyho a ten šikovným pasem do druhé vlny vyzval ke skórování Serdara.

Rostislav Králik

Branky: 3. Serdar (Lukebakio) – 48. Kamada (Kolo Muani)

Karty:   33. Mittelstädt (HER), 57. Šunjić (HER), 85. Serdar (HER) – 58. Sow (FRN)

Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:11.
    Hertha BSC: Christensen – Kenny, Uremović (83. Dárdai), Kempf, Mittelstädt – Tousart (C), Šunjić (58. Boëtius), Serdar – Lukebakio, Kanga (70. Jovetić), Ejuke (58. Scherhant).
    Náhradníci: Ernst – Pekarík, Darida, Boateng, Selke.

Trenér: Sandro Schwarz

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Ndicka, Tuta, Touré (74. Hasebe) – Lenz, Sow, Kamada (86. Jakić), Knauff (46. Alidou) – M. Götze (66. Lindström), Kolo Muani – Alario (66. Borré).
    Náhradníci: Ramaj – Smolčić, Rode, Chandler.

Trenér: Oliver Glasner

Rozhodčí: Willenborg – Kleve, Aarnink

Diváci: 44 694