Celta Vigo – Espanyol 2:2 (kon.) | Valladolid – Villarreal 0:3 (kon.) | Barcelona – Rayo Vallecano 0:0 (kon.)
Celta de Vigo
2:2 (1:0)
Espanyol Barcelona
Sobota 13.08.2022, 17:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 1. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:15. (00:34:00)

90+10

90+10
    Hosté míč odhlavičkovali do bezpečné zóny. Zdá se, že nic víc už se nestane a pan Miguel Ortiz ukončí tento zápas.

90+9
    Jenže jsou to domácí, kteří ještě budou moci skórovat. Z pravé strany rozehrají svůj třetí roh v zápase, v této statistice máme srovnáno.

90+8
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Míč si vzal na starost faulovaný JOSELU. Ten nic nevymýšlel a poslal balón doprostřed branky pod břevno, Marchesín šel doprava a neměl nárok, srovnáno!

90+7
    Skutečně! Joselu byl dle sudího Ortize opravdu faulován a hosté mají obrovskou příležitost srovnat, budou rozehrávat pokutový kop!

90+5
    Útočný faul domácích celku. Jenže pozor, hlavní rozhodčí dostává pokyn, aby se přesunul k videu. Možná se opravdu bude zkoumat situace, do které se dostali Mingueza a Joselu!

90+5
    Žlutá karta pro tým Real Club Celta de Vigo (Agustín Marchesín).

90+4
    Hodně neobratně si v pokutovém území počínal s trojkou hrající Mingueza, který se na hrací plochu dostal teprve před dvěma minutami! Rozhodčí ale nechal hru pokračovat.

90+3
    K balónu se nakonec po standardní situaci dostal brankář Marchesín, který s následnou rozehrávkou určitě pospíchat nebude.

90+2
    Javier Galán se do souboje dostal pozdě, fauloval a je potrestán žlutou kartou, celkově už čtvrtá karta pro Vigo. Následovat bude standardka pro hosty!

90+2
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Franco Emanuel Cervi, přichází Oscar Mingueza.

90+1
    Hlavní rozhodčí nakonec bude přidávat pět minut nad rámec druhého poločasu! Zdá se, že Vigo chce natahovat vteřinky a ještě vystřídá.

90+1
    Nesmírně chytře to u postranní lajny udělal Cervi. Počkal si na kontakt, poté šel k zemi. Hostující Óscar Gil je napomenut žlutou kartou.

90
    Espanyol to má nesmírně složité dostat se do obranného valu soupeře. Zraky teď směřují k lavičkám, uvidíme, kolik hlavní rozhodčí nastaví.

88
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona:
    ze hřiště odchází Vinícius Souza, přichází Nabili Zoubdi.

87
    Domácí hráči teď pořádně brnkají na nervy svým fanouškům, riskantní rozehrávka ve vlastním vápně jim v tuto chvíli vyšla.

86
    Zdá se, že domácí už budou hrozit zejména z rychlých brejků. Po jednom takovém teď balón skončil v zámezí, Lecomte bleskově rozehrává.

85
    ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Gabriel Veiga.

Štěpán Slovák

Branky: 45+2. Aspas (Solari), 63. Paciência (Galán) – 72. Expósito, 90+8. Joselu (pen.)

Karty:   16. Mallo (CVG), 37. Aidoo (CVG), 80. Aspas (CVG), 90+2. Galán (CVG), 90+5. Marchesín (CVG) – 60. Souza (ESB), 90+1. Ó. Gil (ESB)

Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:15.
    Celta de Vigo: Marchesín – Mallo (C), Núñez, Aidoo, Galán – Beltrán – Solari (46. Tapia), Ós. Rodríguez (85. Veiga), Cervi (90+2. Mingueza) – Paciência (70. C. Pérez), Aspas.
    Náhradníci: Villar – Baeza, de la Torre, Domínguez, Swedberg, K. Vázquez, Fran López, Mi. Rodríguez.

Trenér: Eduardo Coudet

Espanyol Barcelona: Lecomte – Ó. Gil, Se. Gómez, Cabrera (C), Oliván – Souza (88. Zoubdi), Calero (56. Expósito), Darder – Sanchez (81. Koleosho), Joselu, Melamed (56. Embarba).
    Náhradníci: García XII, Ángel Fortuno – Bare, Villahermosa, El Hilali, Keddari.

Trenér: Diego Martínez