Florida – Ottawa 5:3 (kon.) | San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Los Angeles – Toronto 4:2 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:7 (kon.) | Philadelphia – Carolina 3:4 (po pr.) | Buffalo – Chicago 4:3 (po pr.)
Detroit – Minnesota 2:1 (kon.) | NY Islanders – Colorado 5:4 (kon.) | Nashville – Washington 0:3 (kon.)
Seattle – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Calgary – Edmonton 2:3 (kon.) | New Jersey – Columbus 7:1 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (1:1, 0:2, 2:0 - 1:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 30.10.2022, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

58:53
    Navíc přichází přesilová hra Buffala, protože na dvě minuty za držení je vyloučen kapitán Chicaga Jonathan Toews (CHI).

53:12
    Rasmus Dahlin (BUF) putuje na dvě minuty na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí, jenže tento trest vůbec být neměl, protože Dahlin Domiho nijak nezasáhl, a útočník Chicaga to pouze jen dobře prodal.

39:56
    A tak se Sabres ještě pokusili o jednu útočnou akci, jenže ze střídačky přiletěl příliš rychle Dahlin, jenž byl šestým bruslařem domácích na ledě, a tak v závěru druhé části dostává Buffalo dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Victor Olofsson (BUF).

10:20
    Branka Chicaga nakonec platí a Buffalo půjde opět do čtyř, protože domácí střídačka dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odsedí Victor Olofsson (BUF).

08:48
    Chicago si zahraje svou první přesilovou hru v utkání. Na dvě minuty za vysokou hůl putuje na trestnou lavici Peyton Krebs (BUF).

05:50
    Buffalo bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Connor Murphy (CHI).

02:54
    Buffalo si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici putuje Philipp Kurashev (CHI), jenž si odpyká dvě minuty za sekání.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 7. Olofsson (Mittelstadt), 52. Ta. Thompson (Okposo, J. Skinner), 57. Ta. Thompson (J. Skinner, Okposo), 61. Olofsson (Dahlin, Ta. Thompson) – 11. Dickinson (Entwistle, Cal. Jones), 25. Lafferty (McCabe, Set. Jones), 27. Raddysh (Kurashev, J. Toews)

Buffalo Sabres: Cra. Anderson (Comrie) – Bryson, Dahlin (A), Clague, Power, Pilut, Fitzgerald – J. Skinner, Ta. Thompson, Tuch – Peterka, Cozens, Hinostroza – Quinn, Mittelstadt, Olofsson – Krebs, Girgensons (A), Okposo (C).
    Trenér: Don Granato

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Stalock) – McCabe, Set. Jones, Tinordi, Murphy (A), Cal. Jones, J. Johnson – Athanasiou, Domi, P. Kane (A) – Kurashev, J. Toews (C), Raddysh – Blackwell, Dickinson, Lafferty – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: Lambert, Rank – Shewchyk, Aplhonso

Diváci: 14 547