Empoli – Atalanta BC 0:2 (kon.) | Cremonese – Udinese 0:0 (kon.) | Spezia – Fiorentina 1:2 (kon.)
Lazio – Salernitana 1:3 (kon.) | Turín – AC Milán 2:1 (kon.)
US Cremonese
0:0 (0:0)
Udinese Calcio
Neděle 30.10.2022, 15:00 • Stadio Giovanni Zini, Cremona • Italská Serie A • 12. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:9. (16:57:12)

Děkuji za pozornost a krásný zbytek víkendu.

V prvním poločase měl lehkou převahu hostující tým, ale v poločase druhém to byla vyrovnaná partie, avšak nepříliš záživná. Remíza je víceméně zasloužená, avšak gól na obou stranách by tomu slušel více. V závěru mohl rozhodnou zkušený Španěl Deulofeu, ale svou akci zahodil neskutečným způsobem a výhru pro svůj tým nevystřelil.

90+5
    90+4. Deulofeu lituje zahozeného brejku

90+4
    Obrovská šance v závěru utkání, ve které se zjevil Deulofeu. Už byl ve vápně a nacházel se před ním pouze brankář, ale svou šanci neskutečně zahodil!

90+3
    Několik střel za sebou měl domácí tým, ale nepodařilo se jim propálit obranu hostů.

90+2
    Buonaiuto centroval do vápna, ale jeho pokus byl zblokován.

90+1
    Ehizibue se obětoval pro svůj tým lehce akrobatickým zákrokem a udržel míč.

90
    Nastaveny jsou 4 minuty.

90
    Dlouhé autové vhazování do vápna zahrál Ehizibue, tam však byl odpískán útočný faul.

89
    Ofsajd, ve kterém byl Deulofeu znamená odkop pro brankáře Carnesecchiho.

88
    Obrana Udinese drží míč a přihrává si ze strany na stranu, pravděpodobně chystají jednu z posledních akcí zápasu.