Hr. Králové B – Brozany 2:1 (kon.) | Teplice B – Chlumec n/C 1:2 (kon.)
2:1 (2:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 06.11.2022, 10:15 • SA Slavia HK • Česká fotbalová liga (B) • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

FC Hradec Králové B – Domácí fotbalisté se aktuálně nachází v tabulce na 9. místě se ziskem 18 bodů. V poslední době se jim navíc daří, když zaznamenali hned dvě výhry v řadě. V minulém kole vyhráli na hřišti Baníku Most – Souš 1:2. Kolo předtím si doma poradili s Chlumcem nad Cidlinou vysoko 3:0. Jejich poslední prohra se tak datuje k 16. říjnu, kdy nestačili na rezervu Teplic. Nejlepším střelcem týmu je se třemi góly Jakub Kosař.

SK Sokol Brozany – Hosté jsou v tabulce na 4. místě se ziskem 23 bodů. Na druhý Kolín ztrácí tři body a na lídra ze Žižkova propastných devět bodů. Brozany mají v poslední době slušnou formu, neprohrály už 6 zápasů v řadě. Naposledy si v domácím utkání poradily s Přepeřemi 4:1. Domácí se navíc mohou spolehnout na svého nejlepšího střelce Dominika Šupa, který se ve třinácti utkáních trefil hned sedmkrát.

FC Hradec Králové B: Bajza – Baloun, Hypšman, Mahr, Kadrmas , Hodač, Hlaváč, Kosař, Holovatskyi, Doležal, Hájek
    Náhradníci: Schmoranz, Šípek, Houdek, Zengler, Březák, Boniš, Hrnčíř
    Trenér: Čvančara

SK Sokol Brozany: Havránek – Soungole, Hasil, Schettl, Hruštinec, Krátký, Miskovič, Strada, Bechyně, Šup, Jindráček
    Náhradníci: Kasse, Sláma, Čížek, Němec
    Trenér: Němec

Rozhodčí: Vít – Jansa, Klír.

1

15
    Domácí se tlačili před hostující branku, ale jejich kombinace nakonec končí jen odkopem od branky Havránka.

17
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Domácí se dostávají do vedení. Na pravé straně dobře zakombinoval Mahr s Kosařem, druhý jmenovaný poté dal míč pod sebe na DAVIDA DOLEŽALA, který se nemýlil.

17
    První žluté karty v utkání vidí hostující hráč Marek Krátký a domácí Doležal

19
    Žlutou kartu vidí hostující hráč Dominik Šup.

21
    Akci domácích po pravé straně zastavila obrana Brozan. Poté se hosté vydali na druhou stranu, jejich snažení ale zastavil faul.

23
    Miskovičův centr do vápna srazila domácí obrana na rohový kop.

24
    Hosté nakonec měli dva rohové kopy po sobě. Ani po jednom z nich ale nebyli nebezpeční. Kosař odklidil míč do bezpečí. U míče jsou ale stále hráči z Brozan.

26
    Doležal nyní fauloval Hruštince u rohového praporku a poskytl tam hostům standardní situaci.

27
    Po standardce se hosté dostali do zajímavého zakončení, ale domácí brankář Bajza míč za svá záda nepustil. U zákroku si ale nejspíš přivodil nějaké zranění a je ošetřován.

29
    Jindráček nyní na pravé straně dával míč pod sebe do vápna. Svou přihrávkou ale nikoho nenašel a s míček hrají domácí.

31
    Útok Brozan nyní zastavuje ofsajd.

32
    Marek Krátký se nyní snažil něco vymyslet na pravé straně. Na pozornou obranu si ale nepřišel a bude z toho odkop od branky.

35
    Dominik Šup si nyní dlouho říkal svým pohybem o přihrávku do pokutového území. Míč se k němu ale nedostal.

37
    Schettl se nyní na levé straně protlačil přes Hájka do pokutového území, jeho přihrávka ale nenašla nikoho z hostujících hráčů.

38
    Po delší době se do pokutového území dostali taky domácí, Mahr z toho dokázal vybojovat rohový kop.

39
    Roh z pravé strany k žádnému ohrožení Havránkovy branky nevedl.

41
    Doležal zahrál na půlce rukou a k míči se tak znovu dostávají hosté.

42
    Holovatskiy se ve vlastním pokutovém území dostal k zemi po faulu Krátkého. Hostující hráč tak zbytečným faulem zmařil možnost svého týmu.

44
    Dalším útočným faulem se nyní pro změnu prezentoval Soungole.

45
    Matěj Hodač nyní po faulu za polovinou hřiště vidí žlutou kartu.

45+2
    Před koncem prvního poločasu ještě vidí žlutou kartu hostující hráč Miškovič.

45+2
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Domácí z ničeho nic přidávají druhou branku! Skvělou práci odvedl Kosař, který vybojoval míč a připravil skvělou přihrávku pro LUKÁŠE HÁJKA, který se ocitl za obranou Brozan a střelou k levé tyči překonal Havránka podruhé.

45+3

Máme za sebou první poločas, který nám přinesl dvě branky. Nejprve se v 17. minutě trefil Doležal. Poté byli hosté aktivnějším týmem, ale nedařilo se jim vyzrát na pozornou obranu Hradce. V poslední minutě prvního poločasu přišel blesk z čistého nebe, z ojedinělé akce domácích se přesnou střelou k tyči prosadil Hájek. Hradecká rezerva tak vede v poločase 2:0.

46

47
    Centr Hruštince z pravé strany sebral do rukou Bajza.

48
    Za ošklivý faul před vápnem vidí Holovatskiy žlutou kartu.

50
    Brozany právě vstřelily branku! Po standardní situaci se míč odrazil před vápno, kde se nejrychleji zorientoval DAVID SCHETTL a pohotovou střelou k tyči snižuje na 1:2!

54
    Domácí nyní zahrozili Hájkem, jehož střelu skvěle vyrazil Havránek na roh.

55
    Následnou skrumáž ve vápně Brozan vyřešila hostující obrana.

56
    Kosařův pokus o přenesení hry na druhou stranu skončil jen v autu. U míče jsou tak opět hosté.

57
    Jindráčkův centr do vápna z pravé strany bez problémů sbírá do svých rukavic Bajza.

58
    Hosté se teď u sudího Víta dožadovali penalty, ten ale zůstává v klidu a hraje se dál.

61
    Hra se nyní odehrává převážně ve středu hřiště a ani jeden z týmů se nedostává k ohrožení branky.

63
    Schettl se nyní znovu dostal ke střele zpoza vápna. Tentokrát ale vůbec netrefil branku.

64
    Další střelecký pokus má na svědomí Dominik Šup, jeho pokus ale bez problémů kryje Bajza.

66
    Další útočné snažení Brozan zastavuje ofsajd.

68
    Nyní je na obou stranách k vidění hodně nepřesností.

70
    První střídání domácích, místo Hypšmana nastupuje Šípek.

74
    Hosté se snaží tlačit dopředu, hradecká defenziva je ale zatím pozorná.

75
    Jindráček nyní zbytečně dojel Balouna. Obešlo se to ale bez žlutého napomínání.

77
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

78
    Hostující hráč se po rohu dostal k hlavičce, Bajza ale zasahovat nemusel díky bloku domácí obrany.

78
    Dnes poprvé střídají také hosté, Miskoviče nahradí Kasse.

80
    Na hřišti nyní vzplanuly vášně, které musel uklidňovat hlavní rozhodčí. Vše se nakonec obešlo bez karet.

82
    Havránek neudržel centr ve svých rukavicích a bude z toho nakonec roh.

83
    Domácí ale po rohovém kopu nebyli nebezpeční a s míčem tak hrají hosté.

83
    Kasse byl nyní v ofsajdové pozici, což neuniklo pozornosti pomezního sudího.

85
    Po standardní situaci se dostali hosté opět do vápna hostí. K ohrožení branky to ale nevedlo a Brozanům se tak čas na vyrovnání krátí.

87
    Závar před brankou Bajzy neskončil gólem jen díky obětavosti domácích obránců.

89
    Na rohu vápna si hosté vykoledovali faul a budou mít zajímavou standardní sitauci.

89
    Jenže centr směřující do vápna s přehledem vyboxoval Bajza.

89
    Vzápětí se ale domácí dopustili dalšího faulu z téměř totožného místa.

90
    Hosté dokázali tuto možnost zakončit, ale výborným zákrokem se prezentoval Bajza. Je tu rohový kop.

90
    Roh k žádnému nebezpečí nevedl. Brozany kombinují na polovině hřiště.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec hrací doby.

90+3
    Domácí už jen odkopávají míč daleko od své branky. Brozany mají poslední minutu na srovnání.

90+4
    Centr Krátkého skončil jen v zámezí. Bajza odkopává od své branky.

90+4

A je dobojováno. Ve druhém poločase jsme viděli už jen jednu branku. Hned v 50. minutě se přesně k tyči trefil zpoza vápna hostující Schettl. Brozany se poté tlačily do šestnáctky domácích, ale druhou branku přidat nedokázaly. Hradec Králové B tak vítězí a připisuje si do tabulky cenné tři body. (12:11:46)