Bologna – Turín 2:1 (kon.) | Monza – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 0:2 (kon.)
AS Řím – Lazio 0:1 (kon.) | Juventus – Inter 2:0 (kon.)
AC Monza
2:0 (0:0)
Hellas Verona
Neděle 06.11.2022, 15:00 • U-Power Stadium, Monza • Italská Serie A • 13. kolo

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10. (17:03:43)

Monza se po třech prohrách v řadě dočkala vítězství. Utkání rozhodla červená karta, kterou v 27. minutě viděl Giangiacomo Magnani. První poločas sice skončil bez branek, v tom druhém ale domácí svou převahu využili a skórovali hned dvakrát. Nejprve se v 68. minutě po centru Ciurrii prosadil Carlos Augusto. V závěru utkání na 2:0 zvýšil Andrea Colpani.
    Monza zvyšuje náskok na 18. místo, který už činí 7 bodů. Příště se představí na půdě Lazia. Verona zůstává na posledním místě a připisuje osmou prohru v řadě, navíc ji příští týden čeká zápas s Juventusem.

90+6

90+5
    Bondo se dostal ke střele zpoza vápna. Míč proletěl těsně kolem levé tyče.

90+4
    Z rohového kopu nebezpečí nepřišlo. Monza se vrací k míči.

90+3
    Střídání v týmu Monza:
    odchází Dany Mota, přichází Samuele Vignato.

90+3
    Michele Di Gregorio předvedl skvělý zákrok a vyrazil střelu z velké dálky na roh.

90
    Nastaveno bylo šest minut.
    90. Andrea COLPANI - 2:0

90
    Monza právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Andrea Petagna našel ve vápně volného ANDREU COLPANIHO, který se pár minut po svém příchodu na hřiště prosadil. Střelu umístil přesně k pravé tyči.

88
    Také další nákop hostující obrany v pohodě chytá Di Gregorio.

87
    odchází Stefano Sensi a Matteo Pessina, přichází Andrea Colpani a Warren Bondo.

85
    Další z domácích hráčů potřebuje ošetřit, tentokrát se jedná o Sensiho.

84
    Lorenzo Montipò teď včasným vyběhnutím zamezil vyrovnání! Dany Mota se řítil sám na bránu, ale dal si míč daleko od nohy a gólman Verony u něj byl dřív.

82
    Hosté mají ještě zhruba deset minut na vyrovnání. Zatím ale stále drží balón především domácí.

80
    Michele Di Gregorio chytil dlouhý nákop na hrot. Poté byla hra přerušena, jelikož se Armando Izzo ocitl na zemi.

78
    Z rohu vzešlo akrobatické zakončení jednoho z domácích. Z voleje bránu hodně přestřelil.