Michalovce – Nitra 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – HC Slovan 4:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 3:2 (po pr.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 1:2 (1:2 po s.n.) | Prešov – Banská Bystrica 2:3 (kon.) | Košice – Zvolen 4:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
HC MIKRON Nové Zámky
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 06.11.2022, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 16. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Prajem pekný deň pri sledované online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas medzi HC MIKRON Nové Zámky a MHk 32 Liptovský MIkuláš.

Domáci hokejisti sú na čele ligovej tabuľky 1 bod pred Slovanom. Novozámčania prehrali posledný zápas doma s Duklou Trenčín 0:3 a tak si budú chcieť napraviť chuť domácim víťazstvom. Nové Zámky získali.v doterajšom priebehu sezóny 33 bodov.

MHk 32 Liptovský MIkuláš
    Hostia sa odlepili z dna tabuľky po domácom víťazstve nad Spišskou Novou Vsou 3:1. Liptáci sú nepríjemným súperom pre každého a očakáva sa, že aj dnes nepredajú svoju kožu lacno. V doterajšom priebehu sezóny získali 16 bodov.

Úvodné zostavy:

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Kozák, Hatala – Lee, Ligas – Roman, Martin Chovan – Mamčics, Laurenčík – Farley, Johnson, Jackson – Klempa, Tomáš Mikúš, Števuliak – Šišovský, Juraj Mikúš, Faith – Mišiak, Ondrušek, Barto
    Tréner: Gergely Majoross

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Kozel (Valent) – Ventelä, Hudec – Novajovský, Pavúk – Diakov, Mezovský – Kapičák – Karsums, Kuru, Kriška – Handlovský, Saari, Walega – Uhrík, Šmída, MIchalík – Drábek, Kalousek, Haluška
    Tréner: Ján Šimko

Rozhodca: Výleta – Konc – Orolín, Junek.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:01
    Úvodné buly vyhráli Liptáci.

00:50
    Farley prihrával do jazdy na Jakcsona, ktorý strieľal, ale jeho pokus Kozel chytá.

01:00
    HC Nové Zámky dali gól! Strelcom gólu je MIKE LEE! Domáci idú rýchlo do vedenia. Števuliak prihrával na Klempu, ten dvihol hlavu, prihral na modrú čiaru na Leeho, ktorý prestrelil všetko čo mu stále v ceste. Asistencie: Klempa, Števuliak

02:11
    Domáci sú pri chuti. Mišiak sa dostával do úniku, strieľal, ale Kozel jeho pokus vyráža.

03:47
    Kriška strieľal z kruhov, jeho pokus Kantor vyrazil, k dorážke sa dostal Kuru, ale jeho pokus letí mimo bránu.

05:03
    Sledujeme zatiaľ rýchly hokej. Domáci zakombinovali v pásme, Jackson prihrával na Farleho, ktorý strieľal, ale Kozel chytá.

06:07
    Klempa vyviezol puk až do útočného pásma, ale len ho odovdzal a šiel striedať. Liptáci zakladajú útočnú akciu spoza svojej brány.

07:31
    Šmída predviedol peknú individuálnu akciu. Dostal sa až pred Kantora, ale ten jeho pokus chytá do lapačky.

08:55
    Hostia sú terau veľmi aktívni. Diakov strieľlal od modrej čiary, ale jeho pokus míňa domácu bránu.

09:25
    Vylúčenie na strane Liptákov. Micke Saari dostáva 2 minúty za hrubosť.

09:55
    Jakcson zaviezol puk do pásma. Prihrával na Kozáka, ktorý z prvej strieľal, Kozel v pokľaku chytá.

10:22
    Roman pálil od modrej čiary jeho pokus bol však zblokovaný.

11:25
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

12:36
    Hráč domáceho tímu Michal Barto dostáva 2 minúty za hákovanie

13:12
    Domáci sa výborne bránia a súpera do ničho nepúšťajú. Vyhadzujú teraz puk cez všetky čiary.

14:26
    Domáci to zvládli a sú už v plnom počte.

15:08
    Sledujeme teraz viacero nepresností na oboch stranách.

17:06
    Juraj Mikúš pekne zakombinoval s Faithom prvý menovaný strieľal z kruhov, ale jeho pokus letel tesne mimo bránu.

18:31
    Jackson trafil perfektne Ventelu, ktorý sa len ťažko zbiera z ľadu.

19:00
    Začala posledná minúta prvej tretiny.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Máme za sebou prvú tretinu v ktorej sme videli jediný gól, ktorý strelil domáci obranca Micke Lee. Nové Zámky boli lepším mužstvom v prvej tretine a zaslúžene vedú. Uvidíme ako bude zápas pokračovať ďalej.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

21:04
    Hostia sú nasťahovaní v útočnej tretine. Najprv strieľal Kriška a hneď po ňom aj Handlovský.

21:56
    Sledujeme teraz boj o stredné pásmo. Viacero tvrdých zákrokov.

22:49
    Pavúk vypálil bombu od modrej čiary, jeho pokus zastavila tyč domácej brány!

23:21
    Karsums zaviezol puk do pásma, prihrával pred bránu na Kurua, ale ten puk nezachytil a do útoku idú domáci hráči.

24:45
    Števuliak nabral rýchlosť a strieľlal z kruhov, jeho pokus nebol presný. Domáci zostávajú v útočnej tretine na puku.

25:08
    Jakcson vybojoval puk za bránou, prhrával ju na Farleyho, ale jeho pokus letí mimo bránu.

26:57
    Drábek si nerozumel v rozohrávke s Haluškom a tak sa píska icing hostí.

28:09
    Lee prihrával Jakcsonovi, ktorý sa snažil strieľať, ale Šmída mu puk vypichol.

29:54
    Jakcson pálil z medzi kruhov, jeho pokusk ončí na tyči Valentovej brány!

30:02
    Domáci sú jasne lepším mužstvom, ale stále majú len tesný náskok.

30:03
    Vylúčenie v tíme Liptákov. Martin Kriška dostáva 2 minúty za podrazenie.

30:35
    Domáci sú v útočnom pásme a zvierajú svojho súpera.

31:12
    Veľká chyba v rozohrávke domácich. Karsums vysunul do brejku Kurua, ale blafákom neprekvapil Kántora v domácej bráne.

32:03
    Kríška je už na ľadovej ploche. Domáci sú však stále v tlaku.

33:03
    Liptovský Mikuláš dal gól! Strelcom gólu je MICHAL DRÁBEK! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia. Michal Drábek sa z pravej strany natlačil pred Kántora a bekhendovou strelou ho prekonáva. Asistencia: Pavúk

35:02
    Hráč hostí Michal Valent dostáva 2 minúty za zdržovanie hry. Trest si odsedi Kalousek

35:42
    Domáci túto presilovku nehrajú dobre. Liptáci sa oslobodzujú vyhodením puku cez všetky čiary.

36:09
    Kozák strieľal od modrej čiary, ale Valent jeho strelu chytá.

37:02
    Hostia sú už v plnom počte.

37:40
    Hráč Liptákov Martin Kriška dostáva 2 minúty za nedolené bránenie.

38:32
    Domáci sa tlačia do útoku, ale Liptáci výborne bránia priestor pred Valentom.

39:41
    Kamil Walega šiel dva krát po sebe do samostatného úniku po pravej strane, ale ani raz neprekonal domáceho brankára Kántora, ktorý teraz podržal svoje mužstvo.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po druhej tretine tu máme vyrovnaný stav. Hosťom sa podarilo vyrovnať zásluhou Michala Drábekak. Liptáci hrali v druhej tretine veľmi dobre a vyrovnanie si zaslúžili. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:56
    Jakcson sa natlačil pred Valenta, ale hosťujúci brankár mu v poslednej chvíli puk vypichol.

41:22
    Domáci sú stále v útoku. Od modrej čiary strieľal Hatala, k dorážke sa dostal Klempa, ale aj tento pokus Valent chytá.

42:36
    Kriška sa vydal do útoku, strieľal spoza modrej čiary a jeho nevinná streľa takmer prekvapila Kantora v domácej bráne.

44:06
    Johnson sa dostal do úniku z ľavej strany, ale strela mu nesadla a tak netriafa bránu hostí.

45:58
    Drábek pálil z kruhov a jeho strela narobila riadne problémy Kantorovi. Hostia zostávajú v útočnej tretine pri puku.

46:57
    Klempa dobre zakombinoval s Tomášom Mikúšom, druhý menovaný strieľal, ale puk letí mimo bránu Valenta.

48:09
    Diakov si nakorčuloval pred bránu, dostal prihrávku, streľal bekhendom, ale jeho zakončenie končí len na hrudi Kantora.

50:57
    Vylúčenie v domácom tíme. Richard Ondrušek dostáva 2 minúty za zdržovanie hry.

51:11
    Liptáci sú úsadení v útočnom pásme. Kombinujú.

51:56
    Ventelä dobre strieľal od modrej čiary, k dorážke sa dostal Karsums, ale oba pokusy chytá Kantor.

52:57
    Domáci sú už v plnom počte.

53:09
    Kuru strieľal z kruhov netriafa však domácu bránu.

55:16
    Števuliak sa dostal do úniku, ale zakončiť sa mu nepodarilo. Dobre ho bránil Hudec.

56:05
    Karsums zaviezol puk do útočnej tretiny, ale iba ho odovzdal a šiel striedať.

57:22
    Prebiehajú nám posledné minúty tretej tretiny a zatiaľ to vyzerá, že príde predĺženie.

58:03
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

58:52
    Michalík nenápadnou strelou spoza protihráča takmer prekvapil Kantora.

59:04
    Začala posledná minúta tretej tretiny. Obidva mužstvá už len vyčkávajú a nikam sa neponáhľajú.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Zápas sa po troch tretinách nerozhodol a tak nás čaká predĺženie, ktoré o malú chvíľu začne.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

61:21
    Jakcson sa dostal do zakončenia, ale Valent jeho pokus kryje efektným zákrokom lapačkou.

62:37
    Ventelä bol v šancí, ale puk netrafil dobre a tak Kantor nemusel zasahovať.

63:42
    Walega sa dostal do zakončenia, ale netriafa bránu.

64:11
    Uhrík sa dostal do šance, ale jeho pokus Kantor s námahou vyrazil.