Washington – Arizona 2:3 (kon.) | Toronto – Boston 2:1 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:3 (kon.)
Ottawa – Philadelphia 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Seattle 2:3 (kon.) | Montreal – Vegas 4:6 (kon.)
Vancouver – Nashville 3:4 (0:1 po s.n.) | Calgary – New Jersey 3:4 (po pr.) | San Jose – Anaheim 4:5 (2:3 po s.n.)
Los Angeles – Florida 5:4 (kon.) | NY Rangers – Detroit 2:3 (po pr.) | Carolina – Toronto 1:3 (kon.)

3. Miles Wood (NJD) 1+1 (06:07:37)

New Jersey Devils dokázali zvítězit pošesté v řadě, když ve třetí třetině sice inkasovali gól na 3:3, ale další šance Calgary eliminoval především dobře chytající Vítek Vaněček. Utkání dospělo do prodloužení, ve kterém bylo klíčové vyloučení Eliase Lindholma. Nabídnutou přesilovku čtyř proti třem se nakonec hostům povedlo využít po trefě Fabiana Zetterlunda a v tu chvíli nemuselo Devils mrzet, že přišli v průběhu střetnutí o dvoubrankový náskok. Calgary naopak prohrálo už čtvrtý domácí zápas v řadě, což zejména brankář Jacob Markström nesl po inkasované brance dost nelibě.

62:38 Fabian ZETTERLUND - 3:4

62:38
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Nakonec ale hosté využívají přesilovou hru a prodlužují svou vítěznou sérii! Hamilton parádně přenesl hru křižným pasem do levého kruhu, odkud z voleje pálil FABIAN ZETTERLUND! Přesouvající se Markström nedokázal střelu mířící pod horní tyč zachytit. Asistence: Dougie Hamilton, Jack Hughes.

62:28
    Tyč nyní zachránila Calgary ve hře! Byl to Hischier, kdo střílel z pravého kruhu.

62:01
    Hughes střílenou přihrávkou vyzval Hischiera k teči, puk Markström vyráží do strany a domácí vyhazují.

61:43
    Devils trpělivě kombinují, zatím se ke střele neodhodlali.

61:14
    Vyloučení v týmu Calgary Flames:
    Elias Lindholm – 2 min., nedovolené bránění.

61:14
    Až nyní je hra přerušena po střele Hughese z levého kruhu, kterou Markström vyrazil ramenem.

60:45
    Bude se vylučovat na straně Calgary, hosté mají výhodu.

60:39
    Toffoli proklouzal až mezi kruhy, svou střelu ale poslal jen do protihráče před sebou.

60:01

60:00

59:55
    Ještě jedno přerušení hry. Vaněček si sáhl pro vysoko odražený puk, který se snášel k jeho brankoviště po zblokované střele Huberdeaua.

59:34
    Další pokus New Jersey o přihrávku skrz střední pásmo končí tentokrát zakázaným uvolněním.

59:20
    Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Markströma.

59:15
    Hostům se povedla přihrávka na útočnou modrou, kterou zachytil Hischier. Jeho pokus o brejk ovšem končí přestřelním branky Calgary.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. Kadri (Lewis), 25. E. Lindholm (Hanifin, Toffoli), 44. Zadorov (Coleman, R. Andersson) – 5. Bastian (J. Hughes, Wood), 8. Zetterlund (Tatar, Hischier), 17. Wood (M. McLeod, Bastian), 63. Zetterlund (Hamilton, J. Hughes)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Zadorov, Weegar, Mi. Stone, Mackey – E. Lindholm (A), Huberdeau (A), Toffoli – Mangiapane, Dubé, Kadri – Backlund, Coleman, Lewis – Lucic, B. Ritchie, Rooney.
    New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Siegenthaler, Hamilton, Graves, Marino, Severson, Br. Smith – J. Hughes (A), Bratt, Haula – Zetterlund, Hischier (C), Tatar – Mercer, J. Boqvist, Šarangovič – Wood, M. McLeod, Bastian.

Rozhodčí: Dwyer, Rank – O'Quinn, Murchison

Diváci: 17386