Buffalo – Arizona 1:4 (kon.) | New Jersey – Calgary 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Philadelphia – St. Louis 5:1 (kon.) | Ottawa – Vancouver 4:6 (kon.) | Toronto – Vegas 3:4 (po pr.)
Detroit – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Edmonton 2:3 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.)
Seattle – Nashville 5:1 (kon.) | Los Angeles – Minnesota 1:0 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem vítězné branky je NICK SUZUKI.

64:38
    Detroit si zahraje i v prodloužení přesilovou hru, za podrážení je vyloučen na dvě minuty Hoffman.

56:26
    Síly na ledové ploše se srovnají. Söderblom fauloval na modré čáře a vykoledoval si dvě minuty za nedovolené bránění.
    54:28 Juraj Slafkovský (MTL)

54:28
    Slafkovský ve středním pásmu narazil zezadu nevybíravě na mantinel Luffa a je vyloučen do konce utkání! Detroit bude hrát pětiminutovou přesilovou hru. Vybojuje v ní vítězství?

50:37
    Detroit právě vstřelil branku!
    V Detroitu je podruhé v zápase vyrovnáno! Tlak na branku přinesl domácím kýžené ovoce. Allen nejdříve úspěšně zasáhl, k puku se ale dostal Suter, jenž parádně našel na levé straně LUCASE RAYMONDA a ten střelou z první mířil přesně. Asistence: Pius Suter a Filip Hronek.

40:00
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens:
    David Savard – 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

36:58
    Další vyloučení na straně kanadského týmu. Za podrážení je vyloučen na dvě minuty Savard.

30:21
    Montreal bude hrát znovu ve čtyřech. Držením se nyní provinil Guhle. Domácí si v předchozí přesilové hře vytvořili silný tlak. Zopakují to i nyní?

28:07
    Hluché místo v zápase je u konce. Detroit bude hrát přesilovou hru, jelikož se podrážením provinil Harris. Podaří se domácím vyrovnat?
    19:44 Mike HOFFMAN - 1:2

19:44
    Montreal právě vstřelil branku!
    Canadiens zatím z minima těží naprosté maximum. Úplně stejná situace jako u prvního gólu. Střelu Gallaghera vyrazil Husso pouze na hůl MIKEA HOFFMANA a ten bez rozmýšlení poslal puk do sítě. Asistence: Brendan Gallagher a Christian Dvorak.
    16:29 Austin CZARNIK - 1:1

16:29
    V Detroitu máme vyrovnáno! Kubalík z levé strany našel parádním pasem před branku AUSTINA CZARNIKA, který pohotově nasměroval puk mimo dosah Allena. Czarnik se prosadil ve svém druhém zápase za Red Wings. Asistence: Dominik Kubalík a Andrew Copp.

12:52
    Larkin dokázal v oslabení ujet obraně Canadiens a jel sám na branku. Po kličce do bekhendu ale Allena nepřekonal. Rozhodčí však viděl faul a bude z toho trestné střílení!

11:23
    Přesilovou hru si nyní zahraje Montreal. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Copp.

07:11
    Detroit si zahraje přesilovou hru! Za nedovolené bránění je vyloučen na dvě minuty Xhekaj.
    05:41 Mike HOFFMAN - 0:1

05:41
    Kanadský celek se dostává do vedení. Gallagher vystřelil z levého kruhu, Husso ramenem vyrazil puk jen před sebe, kde se k dorážce dostal MIKE HOFFMAN a pohotově nasměroval puk pod horní tyčku. Asistence: Brendan Gallagher a Jordan Harris.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 17. Czarnik (Kubalík, Copp), 51. Raymond (P. Suter, Hronek) – 6. Hoffman (Gallagher, Harris), 20. Hoffman (Gallagher, Dvorak), rozh. náj. Suzuki