SK Slavia Praha
1:0 (0:0)
FC Hradec Králové
Neděle 08.01.2023, 13:30 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • Přípravný zápas

Slavia vstoupila do druhé poloviny výrazně aktivněji než do první půle. Aktivitu Slavie dokázal zužitkovat v 79. minutě Moses Usor. Přípravný zápas toho ve druhá poločase už více nenabídnul a tak si Slavie poradila s Hradcem Králové 1:0. (16:16:15)

90
    Karel Hrubeš ukončuje zápas.

89
    Provod se snažil prostrčit míč na Šmigu, ale tuto myšlenku překazil obránce Hradce.

87
    Pomezní rozhodčí nachytal v ofsajdovém postavení Petra Hronka.

86
    Jeden z hráčů Hradce si pomohl nedovoleným zákrokem proti Talovierovi.

85
    Z útočného snažení hostů bude pouze odkop od brány Mandouse.

84
    Tečovaná střela zpoza vápna od Davida Douděry končí v rukavicích Michala Reichla.

83
    Slavia po vstřelené brance jasně režíruje zápas a svého soupeře do ničeho nepouští.

80
    Šmiga s Usorem vytvořila parádní střeleckou pozici pro Ewertona, ten však ve velké šanci selhal a netrefil bránu.
    79. Moses USOR - 1:0

79
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MOSES USOR. Nigerijský křídelní si našel míč ve vápně soupeře a vystřelil na bránu Hradce, Reichl dokázal míč vyrazit vysoko do vzduchu a pro jeho smůlu zapadl míč do hradecké sítě.

78
    Šmiga si našel dobrou pozici pro centr, ale míč poslal vysoko nad bránu mimo hřiště.

76
    Koubek překonal driblingem dva obránce domácích, střelu však na bránu vyslat nedokázal, zablokoval ji Halinský.

74
    Provod si navedl míč na vápně a vystřelil, jeho střelu dokázal zablokovat jeden z obránců Hradce. Míč se následně odrazil k Olayinkovi, ale tomu střela vůbec nesedla a nenašla cestu mezi tři tyče brankáře Reichla.

73
    Mandous dokázal přesně odhadnout situaci a perfektním vyběhnutím zastavil útočné snažení Hradce Králové.

71
    Domácí tým bude mít příležitost ohrozit bránu svého soupeře od rohového praporku.