Opava – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Písek – Cheb 9:1 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:1 (kon.)
Hronov – Benátky n/J 2:10 (kon.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Vyškov – Znojmo 0:6 (kon.)
Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 3:1 (kon.)
Vrchlabí – Chomutov 1:6 (kon.) | Letňany – Příbram 8:4 (kon.) | Tábor – Kobra 6:2 (kon.)
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Mostečtí Lvi
Středa 15.02.2023, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Nadstavba A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Já se odsud z Ústí nad Labem s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (20:12:16)
   
  V Ústí nad Labem je dobojováno! Domácí tým se ve třetí třetině snažil o navýšení vedení. Ve všech případech ale narážel na bezchybného Lukáše Hosnedla. K trefě tak došlo až v situaci, kdy branku opustil. Ústečtí ale díky tomu berou další důležité vítězství v boji o druhou příčku.
   
  Konec zápasu.
  59:33 KORDULE - 3:1
   
  59:33
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Právě to se ale Lvům stalo osudné! Na levé straně se dostal ke kotouči PAVEL KORDULE, který přesně umístil kotouč do prázdné mostecké branky a pojistil pro Slovan vítězství. Asistence: Jakub Trefný a Štěpán Kuchynka.
   
  59:23
  Lukáš Hosnedl na střídačce!
   
  59:14
  Po vyrovnání početních sil se Most vydal dopředu.
   
  58:53
  Hosté v plném počtu.
   
  58:34
  Ústečtí se znovu dostali na pozice v útočné třetině. Veškeré pokusy ale gólman Hosnedl úspěšně likviduje.
   
  57:35
  Jiří Drtina nepřešel na modré přes Ivana Řehoře. Most se díky tomu dostal ke kotouči a zpoza vlastní branky se rozjel dopředu.
   
  57:00
  Od modré poslal kotouč na branku Pavel Kordule. Hosnedl opět kotouč vyrazil, ovšem přímo na hůl Štěpána Kuchynky, Ten jej z první vrátil zpět, v jeho případě ale branku přestřelil. Puk se zastavil až v ochranné síti.
   
  56:53
  Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI:
  HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Jiří Hoffmann.
   
  55:58
  Martin Tůma si bleskově najížděl proti Hosnedlovi a osamocen se ho také pokusil z hranice kruhu překonat. Mostecký gólman i nyní puk vyrazil. Načež se Tůma dostal k vlastní dorážce, i tu ale Hosnedl pokryl.
   
  55:18
  Dominik Vacík držel kotouč za vlastní brankou. Snaha o rozehrávku ze strany Slovanu ale nyní dostala puk až za Hosnedla.
   
  55:15
  Dnešní utkání sleduje 614 diváků.
   
  54:30
  Jakub Horký poslal puk za sebe na Karla Šefla, který z první rychle vystřelil. Svou ránu ale nenasměroval úplně přesně, puk se prolétl kolem vzdálenější tyče.
   
  53:19
  Po příklepu od Costy se do střely dostal Pavel Kordule. Tomu ale tentokrát kotouč sjel po holi a nedokázal ho napasovat přímo k brance.
   
  52:45
  Rychlá souhra dua Tůma – Bláha, po níž první zmiňovaný zakončil z těsné blízkosti. Lukáš Hosnedl padl na svá záda, nicméně i vleže dokázal držet kotouč doslova centimetry před brankovou čárou. Pod kontrolou ale puk neměl.
   
  52:11
  Teč Romana Fučíka v pravém kruhu zvedla kotouč příliš vysoko. Ten se zastavil až v ochranné síti nad hlavou Lukáše Cikánka.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 28. Záruba (Costa, Kordule), 35. Kordule (Kuchynka, Záruba), 60. Kordule (Trefný, Kuchynka) – 26. Pačan


  HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (Stahl) – Vacík, Funk, Záruba, Drtina (A), Polata, Šefl, Trefný (C) – Costa, Smola, Damašek, Roubík, Horký, Tůma (A), Kordule, Bláha, Daniel, Kuchynka.
  Trenér: Jan Čaloun

  Mostečtí Lvi: Hosnedl (Čermák) – Steinocher, Charousek, Fučík, Havlůj (C), Šoustek, Hoffmann – Drašar, Král, Řehoř, Stříbrný, Kýhos (A), Böhm, Pačan, Buberl, Smolka.
  Trenér: Vladimír Kýhos

  Rozhodčí: Battěk – Hlinka, Tuháček.

  Diváci: 614
  ocianews.com