Vltavín – Slavia B 1:3 (kon.) | Robstav – Táborsko akademie 4:2 (kon.) | Karlovy Vary – Bohemians B 2:1 (kon.)

Slavia B právě vstřelila branku!
    Neskutečná rychlost! BABACAR SY dostal přihrávku za obranu, kterou bylo už skoro nemožné stihnout, ale senegalský útočník ji stihl a hnal se do samostatného úniku. Následně udělal kličku Čechalovi a do prázdné branky zvyšuje na rozdíl dvou branek.
    67. Daniel TOULA - 1:2

67
    Rezerva Slavie obrací dnešní utkání! Aktivní DANIEL TOULA se dostal do samostaného úniku. Obránce Vltavína ho už dobíhal, ale v tento moment právě útočník Slavie vystřelil a pokusem pod břevno překonal padajícího Matěje Čechala.
    51. Adam PUDIL - 1:1

51
    Druhá půle začíná divoce! Sešívaní po dvou minutách odpovídají na branku Michla! Po rychlé akci do vápna Vltavína se ke střele do prázdné branky dostal ADAM PUDIL. Svoji jednoduchou práci vyřešil bravůrně a srovnává na 1:1.
    49. Daniel MICHL - 1:0

49
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Jako kdybych to zakřikl! Po aktivním vstupu do druhé půle se dostává do vedení domácí Vltavín. Po rychlé kombinaci se dostal ke střele ve vápně DANIEL MICHL a přesným pokusem překonal bezmocného brankáře Dvořáka.