Mladá Boleslav – Slavia 7:0 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 1:0 (kon.) | Fehérvár – Mountfield HK 4:5 (po pr.)
K. Vary – Litvínov 3:2 (po pr.) | Kolín – Steel Wings Linz 10:1 (kon.) | Chomutov – Sokolov 1:3 (kon.)
Zlín – Zvolen 2:3 (0:2 po s.n.) | Znojmo – Modré Krídla 3:2 (po pr.) | Prostějov – Michalovce 5:3 (kon.)
Olomouc – Trenčín 7:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Slovan 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 2:3 (kon.)
SHKM Hodonín – Havířov 3:6 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 4:5 (po pr.) | Ústí n/L – Děčín 0:0 (zruš.)
Kladno – Litoměřice 5:2 (kon.) | Příbram – Letňany 1:1 (1:0 po s.n.)
HK Nový Jičín
4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
HC ISMM Kopřivnice
Čtvrtek 07.09.2023, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • Přípravné zápasy

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:20:09)

Kopřivničtí dokázali po týdnu porazit Ďábly opět 5:4 v prodloužení. I dnes bylo k vidění vyrovnané utkání, které bylo obohaceno několika brankami. Oba celky byly několikrát ve vedení ale nakonec jsou to hosté z Kopřivnice, kteří se radují z výhry v prodloužení po přesné střele Dominika Suchého, který zkompletoval hattrick.

60:38
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Je rozhodnuto! Po zisku kotouče si udělal prostor ke střele mezi kruhy DOMINIK SUCHÝ, který zamířil přesně do pravého horního rohu a kompletuje hattrick!

60:21
    Ďáblové drží kotouč na svých hokejkách.

60:03
    Vhazování vyhráli domácí.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi utkání nerozhodlo. Bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:57
    Akci Kopřivnice zastavil odpískaný ofsajd.

58:07
    Pokus Jana Holáně od modré čáry na Baldika neprošel.

57:46
    Střela Kafky byla tečovaná do ochranné stíě.

56:56
    Hilšer dostal do předbrankového prostoru přihrávku od Jana Sluštíka a nebyl daleko od branky, Baldik se skvěle natlačil na svou pravou tyč.

56:43
    Domácí z rychlého útoku vytěžili vhazování v útočném pásmu.

56:29
    Klimek musel při protiútoku Kopřivnice zasahovat proti střele z úhlu.

54:32
    Hra je přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.

54:06
    Pokus Maliníka na branku neprošel.

53:13
    Nový Jičín právě vstřelil branku! Ďáblové bleskově srovnávají! Již 6 vteřin po inkasované brance srovnal stav utkání na 4:4 VIKTOR BERKA.

53:07
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Hosté trestají chybnou rozehrávku a dostávají se do vedení! Po přihrávce Pindela se prosadil JIŘÍ PARGÁČ. Asistence: Vojtěch Pindel a Dominik Suchý.

52:45
    Kopřivničtí získali vhazování v útočném pásmu.

52:20
    Přihrávka Konečného na Maliníka neprošla.

51:03
    Na druhé straně pálil Handl, Baldik zasáhl lapačkou.

50:52
    Domácí vyhazují kotouč do středního pásma.

50:23
    Klimek vyráží pokus od modré čáry.

49:51
    Tentokrát uklidňují hru za svou brankou hosté.

47:56
    Klimek se přesunul proti střele z levého kruhu.

47:25
    Do samostatného úniku se dostal Flok, jenže svou střelou na lapačku Baldika nepřekonal.

47:06
    Maliník vyváží puk až k hostující brance.

45:40
    Klimek nemusel zasahovat proti nepřesné střele od modré čáry.

44:06
    Klimek se přesunul ke své levé tyči a podržel svůj tým důležitým zákrokem.

43:49
    Kopřivničtí se vrátili do útočného pásma.

43:18
    Domácí zaútočili ve vlastním oslabení, přečíslení však překombinovali.

42:38

42:11
    Berka – 2 min., podrážení.

41:55
    Přečíslení Ďáblů ztroskotalo na nepřesné přihrávce.

41:25
    Hosté uklidňují hru za svou brankou.

40:12
    Po střele Jana Sluštíka vyrazil Baldik kotouč pouze nad sebe a puk poté dopadl do brankoviště za jeho záda. Hostující obránci však kotouč včak odklidili.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:47.

Do druhé třetiny vstoupili lépe Ďáblové, kteří se také díky přesné střele Dominika Kafky dostali do vedení. Kopřivnici se však podařilo otočit stav utkání, když dva samostatné úniky proměnil Dominik Suchý. Poté přišla řada vyloučení, při kterém Bartošák obdržel pětiminutový trest za hrubost, čímž pro něj utkání skončilo. Novojičínští pak v dlouhé přesilovce vyrovnali na 3:3 po dorážce Robina Gebauera.

40:00

39:51
    Po střele Konečného se k dorážce dostal Báchor, kterému se však nepodařilo zavést kotouč do odkryté branky.

39:19

39:11
    Ďáblům se nedaří vrátit do útočného pásma.

37:07
    Prudká střela Floka z levého kruhu končí v lapačce Baldika.

36:42
    Domácí pokračují v přesilovce.

36:16
    Nový Jičín právě vstřelil branku! Ďáblové využívají početní převahu a je opět srovnáno! Po střele od modré čáry si našel odražený kotouč ROBIN GEBAUER, jenže pohotovým zakončením překonal Baldika. Asistence: Stanislav Báchor.

35:52
    Spurný opustil trestnou lavici.

35:37
    Baldik vyráží střelu od modré čáry.

35:31
    Baldik se skvěle přesunul ke své levé tyči a podržel svůj tým dobrým zákrokem.

34:57
    Kafka s Pargáčem se vrátili zpět ke svým týmům na střídačky.

34:40
    Ďáblové kombinují v útočném pásmu při přesilové hře 5 na 3.

Probíhá dlouhá diskuze mezi rozhodčími, trenéry a kapitány obou celků.

34:19
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Bartošák – 5 min. + OK, hrubost, odpyká Kubík.

34:01
    Kotouč končí mezi diváky. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

33:52
    Spurný – 2 min., držení.

33:12
    Klimek chytá střelu od modré čáry do své lapačky.

33:01
    Hraje se 5 na 5.

33:01
    Kafka – 2 min., hrubost.

Pargáč – 2 min., hrubost.

32:47
    Suchý v další šanci! Tentokrát netrefil skákavý kotouč před poloodkrytou brankou.

32:20
    Pohledná akce Kopřivnice skončila nepřesnou přihrávkou.

31:54
    Matěj Mach se natlačil před Klimka, přičemž byla posunuta branka Ďáblů. Vhazovat se bude po levé ruce domácího brankáře.

31:34
    Tarnoczy neprošel přes tři bránicí hráče.

30:45
    Suchý nebyl daleko od hattricku! Jeho teč vytěsnil Klimek svým ramenem.

30:31
    Hra se přesunula před Klimka.

30:10
    Baldik vyráží střelu Floka z vrcholu levého kruhu.

29:40
    Hosté nahazují kotouč za domácí branku, kde se jej zmocnili Ďáblové.

29:15
    Bekhendový pokus Pindela na branku neprošel.

28:46
    Urban tečoval střelu od mantinelu, Klimek byl pozorný.

28:27
    Konečný obešel dva kopřivnické hráče, jenže poté nepřihrál přesně.

28:12

28:09
    Hosté opět zahrozili ve vlastním oslabení. Střela Marka byla tečovaná do ochranné sítě.

27:39
    Kopřivnice se opět osvobozuje.

27:18
    Ďáblům se nedaří dostat před hostující branku.

27:01
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Kopřivnice využívá chyby na modré čáře a dostává se do vedení! Domácí obraně opět ujel DOMINK SUCHÝ, který se tentokrát prosadil přesnou střelou do levého horního rohu. Asistence: Vojtěch Pindel.

26:53
    Maliník zaváží puk zpět do útočného pásma.

26:25
    Hosté vyhazují puk za modrou čáru.

26:12
    Krzak – 2 min., hákování.

26:01
    Ďáblové se při ponechané výhodě usadili před Baldikem.

25:26
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Hosté vyrovnávají stav utkání na 2:2! Do samostatného úniku se dostal DOMINIK SUCHÝ, jenž překonal Klimka bekhendovou kličkou nad lapačku. Asistence: Filip Indrst.

24:51
    Indrst a Suchý vyslali na Klimka dvě tvrdé rány, ty však nemířili mezi tři tyče.

24:34
    Na druhé straně musel zasahovat Baldik, jenž si pohlídal prostor u své levé tyče a následně přikryl kotouč svou lapačkou.

23:51
    Kopřivnice se dostala do přečíslení, při kterém kotouč jen těsně minul horní tyč domácí branky.

23:36
    Hruška nepřihrál přesně a puk získávají hosté.

23:12
    Po špatné přihrávce mohou zahrozit Ďáblové.

22:29
    Jakub Mach prověřil Klimka nepříjemnou střelou zblízka.

21:58
    Nový Jičín právě vstřelil branku! Aktivita Ďáblů na začátku druhé třetiny vedla ke vstřelenému gólu! Janiczek našel před brankou osamoceného DOMINKA KAFKU, který přesnou střelou posílá Ďábly do vedení. Asistence: Jan Janiczek.

20:54
    Kotouč opustil hrací plochu, bude se vhazovat ve středním pásmu.

20:50
    Baldik nyní vytáhl skvělí zákrok proti tečované střele od modré čáry. Kopřivnický brankář si poradil i s následnou dorážkou.

20:33
    Baldik chytá kotouč do své lapačky.

20:24
    Ďáblové se usadili před kopřivnickou brankou.

20:07
    Domácí nahazují kotouč do útočného pásma.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:49.

První třetina nabídla dvě branky. Hosté se nejdříve dostali do vedení po trefě Vojtěcha Pindela. Ďáblům se však podařilo ještě do přestávky srovnat. Adam Hilšer našel nikým nekrytého Dana Handla, který pohlednou kličkou vyrovnal stav utkání na 1:1.

20:00

19:49
    U mantinelu vybojovali puk domácí.

19:23
    Útok Kopřivnice byl zakončen nepřesnou střelou.

18:48
    Baldik vyráží kotouč po teči Konečného.

18:14
    Nový Jičín se provinil ofsajdem.

18:06
    Nový Jičín právě vstřelil branku! Ďáblové srovnávají na 1:1! Adam Hilšer si všiml najíždějícího si DANA HANDLA, který ještě udělal Baldikovi kličku do protipohybu a vyrovnává na 1:1. Asistence: Adam Hilšer a Tomáš Hanák.

17:23
    Z pravé strany se dostal až před Baldika Hanák, jehož přízemní bekhendová střela končí na betonech kopřivnického brankáře.

17:07
    Baldik si připisuje další zákrok lapačkou, tentokrát proti střele od modré čáry.

17:02
    Baldik schoval kotouč pod svou lapačku. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

16:53
    Dudáš posílá puk za hostující branku.

16:47
    Ofsajd Nového Jičína.

15:57
    Protiútok Ďáblů zakončil z pravé strany Maliník, jeho bekhendový pokus skončil na betonech Baldika.

15:44

15:12
    Z levého kruhu pálil Spurný, ale Klimek si prostor mezi rukou a tělem pohlídal.

15:00
    Rozehrávka Kopřivnice končí pouze zakázaným uvolněním.

14:49
    Puk získali hosté, kteří zakládají novou útočnou akci.

14:30
    Útok hostů skončil nepřesnou přihrávkou.

13:53
    Kafka se mohl dostat do samostatného úniku, ale přihrávka na něj neprošla.

13:32
    Ofsajd Kopřivnice.

13:25
    Maliník našel před brankou osamoceného Konečného, jenže tomu se nepodařili usměrnit kotouč mezi tři tyče.

12:57
    Hosté drží kotouč za svou brankou.

11:56
    Kopřivnice právě vstřelila branku! Hosté se dostávají do vedení! Po přihrávce Pargáče dostal kotouče za Klimkova záda VOJTĚCH PINDEL. Asistence: Jiří Pargáč a Matěj Mach.

11:39
    Konečný přihrával před branku, jenže nikoho ze svých spoluhráčů tam nenašel.

11:17
    Nepovedená přihrávka Maliníka nakonec projela jen kousek od levé tyče hostující branky.

10:57
    Kopřivnice získala vhazování v útočném pásmu.

10:46
    Na druhé straně musel předvést své reflexy Baldik, jenž vytěsnil teč Kafky.

10:15
    Hosté se po zisku kotouč rychle vrací do útočného pásma.

10:00

09:48
    Klimek vyráží další pokud od modré čáry.

09:30
    Klimek kryje nahození hostujícího obránce od modré čáry.

09:20
    Icing domácího celku.

09:12
    Ďáblové nerozehráli přesně, kotouč se však rychle vrátil na jejich hokejky.

08:40

08:22
    Kotouč končí v hledišti, bude se vhazovat ve středním pásmu.

07:49
    Kopřivničtí se při závaru před domácí brankou dostali k několika dorážkám, ale puk brankovou čáru nepřekročil.

07:17
    Kafka vypálil nebezpečně z pravého kruhu, kotouč však poslal nad břevno.

06:38
    Protiútok hostů byl zakončen střelou z pravé strany, Klimek zasáhl svými betony.

06:27
    Zakázaným uvolněním se provinila také Kopřivnice.

05:58
    Baldik vyráží střelu zblízka.

05:49
    Ďáblové se dostali do přečíslení dva na jednoho, jenže akce ztroskotala na špatné přihrávce.

05:25
    Puku se zmocnili hosté, kteří rozjíždějí novou útočnou akci.

05:01
    Novojíčínští se usadili v útočném pásmu.

04:38
    Baldik ukryl odražený kotouč pod svou lapačku.

04:21
    Na druhé straně pálil Flok, ale střela mu nesedla podle jeho představ.

03:59
    Pokus z mezikruží nemířil mezi tři tyče domácí branky.

03:43
    Ďáblové šikovně vyhodili puk do středního pásma a jedou střídat.

03:32
    Další zakázané uvolnění domácího celku, hra se vrací před Klimka.

03:21
    Novojičínští vyhráli vhazování, jenže následný útok končí pouze dalším icingem.

03:11
    Ďáblové nerozehráli přesně a píská se zakázané uvolnění.

02:40
    Po protiútoku Kopřivnice si Klimek připisuje první zákrok v dnešním utkání.

02:09
    Kotouče se zmocnili domácí, kteří se rychle vrátili před Baldika.

01:57
    Puk mají na hokejkách hosté.

01:40
    Kopřivnice nerozehrála přesně, ale následný útok Ďáblů ukončil odpískaný ofsajd.

01:24
    Kotouč byl tečovaný do ochranné sítě. Bude se vhazovat před Baldikem.

01:14
    Domácí uklidňují hru za svou brankou.

00:55
    Baldik nemusel zasahovat proti střele z levého kruhu.

00:29
    Icing hostů.

00:01

HK Nový Jičín: Klimek (Hořejší) – Báchor, Holáň J., Hruška, Dudáš, Hanák, Janiczek – Tarnoczy, Sluštík J., Maliník, Konečný, Gebuaer, Flok, Hilšer, Kafka, Handl, Berka.
    Trenér: David Dostál

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Majer) – Krzak, Zeman, Marek, Bartošák, Spurný, Novák – Urban, Sluštík O., Kubík – Pargáč, Pindel, Mach M. – Indrst, Mach J., Suchý.
    Trenér: Ladislav Majkus.

Zdravím všechny fanoušky druholigového hokeje. Klasické derby mezi Novým Jičínem a Kopřivnicí se po týdnu přesune na led Ďáblů, kteří se Kopřivnici pokusí oplatit poslední porážku 5:4 po prodloužení.

Domácí Ďáblové mají za sebou čtyři přípravná utkání. Po výhře nad Bobry v prodloužení přišla vysoká porážka v Havířově. Novojičínští však na nevydařený zápas odpověděli vyrovnaným duelem v Kopřivnici, kde ztratili dvoubrankové vedení a nakonec prohráli v prodloužení. Naposledy zavítali na led Šumperku, odkud si i s nekompletní sestavou odvezli přesvědčivou výhru 4:0.

Svěřenci Ladislava Majkuse nastoupili do čtyř přátelských zápasů. Novou sezonu započali domácí výhrou nad Bobry, po které následovalo vysoké vítězství 6:1 nad havířovským AZetem. Kopřivničtí poté vyjeli do svého prvního venkovního utkání, když zavítali v rámci odvetného přípravného utkání do Valašského Meziříčí. Ve vzájemném střetnutí se opět projevila výhoda domácího prostředí, Bobři před svými fanoušky slavili výhru 5:3. Poslední utkání odehrála Kopřivnice před týdnem právě proti Ďáblům. V zápase nejdříve ztratila dvoubrankové vedení, ale následně dokázala otočit nepříznivý stav 2:4 na vítězství 5:4 v prodloužení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kopejda

Branky a nahrávky: 19. Handl (Hilšer, Hanák), 22. Kafka (Janiczek), 37. Gebauer (Báchor), 54. Berka – 12. Pindel (Pargáč, Mach M.), 26. Suchý (Indrst), 28. Suchý (Pindel), 54. Pargáč (Pindel, Suchý), 61. Suchý

Trenér: Ladislav Majkus