Arizona – St. Louis 5:1 (kon.) | Los Angeles – Arizona 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:2 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Toronto 3:2 (kon.) | Washington – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Colorado – Minnesota 3:4 (kon.)
Boston – NY Rangers 3:0 (kon.)
po s.n. (1:2)
Washington Capitals
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
Buffalo Sabres
Neděle 24.09.2023, 20:00 • Capital One Arena, Washington • Příprava NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (22:49:46)

Střely na branku: 30 – 27 (5:10, 16:11, 9:5, 0:1).

V první přípravném zápase obou týmů vítězí hosté z Buffala, kteří sice
    v určitém momentu druhé periody prohrávali 2:0, když góly dali Aubé-Kubel a Hofer, pak však přišel velký obrat a ve 49. minutě už Sabres vedli 3:2, když se prosadili postupně Peterka, Krebs a Benson. O chvíli později však stačil vyrovnat zápas tvrdou ranou Milano a šlo se do prodloužení. Tam ale branka také nepadla, a tak o vítězi rozhodly až nájezdy. Na straně byl úspěšný pouze Milano, to naopak na straně Buffala skórovali Peterka i Brandon Biro a Sabres se tak mohli radovat z prvního přípravného triumfu.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Buffalo Sabres.

1:1
    Blafák Lapierra přečetl brankář Tokarski.

64:20
    Mantha k bezprostřední blízkosti poslal puk nad branku.

63:36
    Iorio se Stromem sice dlouho kombinovali, k ničemu to však nevedlo.

62:20
    Jeden z domácíc hráčů ujížděl sám na branku, gólman Buffala však předvedl skvělý zákrok!

61:47
    Rouskova přihrávka přesná nebyla.

61:25
    Greenway s Bensonem si nevyhověli, další šanci má Washington.

60:35
    Buffalo s kotoučem nenaložilo vůbec dobře, a tak míří dopředu hráči Capitals.

Matěj Skula

Branky a nahrávky: 15. Aubé-Kubel (Sutter, Johansen), 34. Hofer (Rybinski, Riemsdyk), 53. Milano (Mantha, Strome) – 36. Peterka (Biro), 42. Krebs (Bryson, Rousek), 49. Benson (Johnson, Greenway), rozh. náj. Biro