Slovan Bratislava U21 – Pohronie 0:3 (kon.) | Petržalka – Humenné 2:1 (kon.) | Šamorín – KFC Komárno 1:4 (kon.)
FC Petržalka
2:1 (0:0)
FK Humenné
sk Neděle 01.10.2023, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 10. kolo

Humenné môže tento zápas mrzieť, vyhrávalo od 69. minúty po góle Kapura, no potom inkasovalo dva góly od Daneka v priebehu necelých dvoch minút. Humenné tak podľahlo domácej Petržalke 1:2. (12:23:26)

90+5

90+5
    Kachničov center na Kelembeta ukončil tento zápas.

90+3
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Danek, prichádza Kachnič.

90+2
    Babovičov pokus skončil na žrdi, k odrazenej lopte sa dostal Danek, no Knurovský zasahuje! Veľké šance Petržalky v závere.

90+2
    Kelembet mal proti sebe Dzuríka, posunul loptu doľava, kde bola predĺžená na Daneka, Danek však hetrik nestrelil, dobre zasiahol Knurovský.

90+1
    Ďalší dlhý aut až do pokutového územia odvrátil pred Komjatým Gašparovič.

90
    Dlhý aut Humenného odvrátil Hečko.

90
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Streňo).

88
    Babovič faulovaný Reiterom, Petržalka sa s rozohrávkou na vlastnej polovici neponáhľa.

87
    Gašparovič voľný v šestnástke, pýtal si loptu od Oduka, ale dostal ju neskoro, potom už nedokázal cez hráča zakončiť.

85
    Žltá karta pre tím FC Petržalka (Danek).

84
    Hečko vyskočil najvyššie po centri Gašparoviča z rohu, ale mieril ponad brvno.

83
    z ihriska odchádza Riznič, prichádza Hečko.

Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Maťaš, prichádza Horváth.

81
    Komjatého center nebol vôbec presný. Hra je však prerušená, ošetrenie potrebuje Privrel.

80
    Humenčania sa preštrikovali do šestnástky, ale zakončoval spoza vápna Streňo, jeho pokus bol zablokovaný.

79
    Žltá karta pre tím FC Petržalka (Kelembet).

78
    z ihriska odchádza Holp, prichádza Reiter.

77
    Petržalka dala gól!
    PATRIK DANEK v priebehu necelých dvoch minút dvakrát skóroval a Petržalka vyhráva 2:1! Gašparovičov center od rohovej zástavky Knurovský vyboxoval na hranicu šestnástky, Daneka nikto nebránil a ten z hranice pokutového územia prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste.