Almería – Granada 3:3 (kon.) | Alavés – Osasuna 0:2 (kon.) | Atlético – Cádiz 3:2 (kon.)
Real Betis – Valencia 3:0 (kon.)
UD Almería
3:3 (3:0)
Granada CF
Neděle 01.10.2023, 14:00 • Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos (Almería) • Španělská LaLiga • 8. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:10. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 18:14. (16:35:14)

Je dobojováno! Fantastické utkání Almeríe s Granadou nakonec končí výsledkem 3:3. V úvodu poločasu přitom byli nebezpečnější hosté. Ve 12. minutě hrozil Puertas, jenže ani on ani Boyé míč za brankovou čáru nedostali. Ve 26. minutě vypálil Zaragoza, který těsně minul šibenici. Po půlhodině hry střílel zpoza vápna Léo Baptistão, který trefil tyč. Ve 39. minutě pak Callejón z voleje minul odkrytou část branky. Ve 41. minutě poslal domácí do vedení Luis Javier Suárez, který během následujících pěti minut přidal další dvě branky a završil hattrick. Po změně stran však hosté zabrali. V 58. minutě sice Puertas penaltu neproměnil, jenže v 67. minutě z pokutového kopu udeřil Bryan Zaragoza. V 71. minutě navíc snížil Ricard Sánchez Hosté byli nabuzení a dočkali se vyrovnání, o které se zasloužil Uzuni.

90+11

90+9
    Ani jeden z týmů se v nastavení nedostává do šancí. Na trávníku kralují obrany.

90+7
    Domácí brankář si dal pozor na vysoký centr z levé strany a došel si pro míč.

90+5
    Weissmann šel sám po pravé straně, jenže nepřesným centrem spoluhráče nenašel.

90+4
    Hra se nyní hodně kouskuje vinou zranění.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 10 minut.

89
    Střídání v týmu Granada CF:
    ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Shon Weissman.

88
    Žlutá karta pro tým Granada CF (Gonzalo Villar).

86
    Granada právě vstřelila branku! Je vyrovnáno! Skvělý druhý poločas Granady pokračuje! Hridnou hostujícího celku se stává MYRTO UZUNI!

84
    Střídání v týmu UD Almería:
    ze hřiště odchází Arnau Puigmal, přichází Alejandro Pozo.

83
    ze hřiště odchází Luis Javier Suárez, přichází Ibrahima Koné.

82
    Žlutá karta pro tým UD Almería (Sergio Akieme).

81
    Domácí Luis Javier Suárez střílel zpoza vápna, jenže netrefil branku.

78
    Domácím se v posledních minutách daří kouskovat hru. Hosté mají problémy s přechodem vpřed.

76
    ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Myrto Uzuni.

74
    Domácí jsou pod tlakem a brání se jen pomocí odkopů do bezpečí.

Tomáš Kubečka

Branky: 41. L. Suárez (Ramazani), 44. L. Suárez (Ramazani), 45+2. L. Suárez (Ramazani) – 66. Zaragoza (pen.), 70. Ri. Sánchez, 86. Uzuni

Karty:   71. Puigmal (ALM), 82. Akieme (ALM) – 88. G. Villar (GRN)

Neproměněná penalta: 58. Puertas (GRN), brankář Maximiano zneškodnil

UD Almería: Maximiano – Puigmal (84. A. Pozo), Kaiky, Chumi, Akieme – Melero, E. González (35. Baba), Lopy – Baptistão (50. Arribas), L. Suárez (83. Koné), Ramazani (50. Embarba).
    Náhradníci: Mariño, F. Martínez – Centelles, Lázaro, Milovanović, Sanca.

Granada CF: Ferreira – Ri. Sánchez, Miquel (52. Rubio), Torrente (46. G. Villar), Neva – Zaragoza, S. Ruiz, Gumbau, Puertas (76. Uzuni) – Callejón (46. Fernandez), Boyé (89. Weissman).
    Náhradníci: A. López – V. Díaz, Diédhiou, Melendo, Perea, Petrović.